MMA PLNajnowszeUFCNarzekał na zarobki, a teraz… przedłużył kontrakt! Paulo Costa zostaje w UFC!

Narzekał na zarobki, a teraz… przedłużył kontrakt! Paulo Costa zostaje w UFC!

To swoisty zwrot akcji w historii konfliktu płacowego na linii Paulo Costa – UFC. Brazylijczyk, który przez ostatnie miesiące głośno krytykował system płacowy największej organizacji MMA na świecie właśnie… przedłużył z nią kontrakt!

Paulo Costa zostaje w UFC

Costa w rozmowie z PVT przyznał, że ma pod nosem kontrakt przedłużający jego karierę w UFC o kolejne cztery walki. Brazylijczyk miał dogadać się z amerykańskim gigantem w sprawie nowego wynagrodzenia.

Paulo Costa zostaje w UFC

“Jeszcze nie podpisałem kontraktu, ale doszliśmy z UFC do porozumienia w sprawie wynagrodzenia. Nie było łatwo, to była bardzo ciężka praca i muszę tutaj podkreślić genialną pracę Tamary.”

Tamara Alves to dziewczyna Paulo Costy, pełniąca także rolę jego menadżerki. To ona w dużej mierze odpowiadała za kontakty na linii zawodnik-organizacja.

Paulo Costa przyznał także, że w tej chwili toczą się rozmowy w sprawie jego kolejnej walki. Brazylijczyk może zmierzyć się z Seanem Stricklandem w maju tego roku lub z Khamzatem Chimaevem w październiku.

Zobacz także:

Norman Parke zgłasza gotowość do starcia z Don Diego! Dobry pomysł?

Norman Parke chce znów zawalczyć na gali freak fight w Polsce. Tym razem na swój cel obrał sobie znanego kickboxera – Mateusza “Don Diego” Kubiszyna.

Mirosław Okniński mocno o Labrydze: Sztucznie pompowany balon! Widzieliście?

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych w mocnym stylu wypowiedział się o Denisie Labrydze, który ma za sobą udany i efektowny debiut w mieszanych sztukach walki. Uznany trener jest przekonany, że jego syn pokonałby Labrygę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis