MMA PLCiekawostkiNarzeczona narożnikiem zawodnika UFC – taka sytuacja na gali w Las Vegas [WIDEO]

Narzeczona narożnikiem zawodnika UFC – taka sytuacja na gali w Las Vegas [WIDEO]

Mike Perry zrobił tak, jak to wcześniej zapowiadał. Narzeczona była narożnikiem zawodnika UFC na minionej gali w Las Vegas.

Perry (14-6) pokonał Mickeya Galla (6-3) jednogłośną decyzją w co-main evencie minionej gali UFC on ESPN 12 w Las Vegas. Pierwszy raz jednak oglądaliśmy taki narożnik w walce z udziałem zawodnika UFC.

Narzeczona narożnikiem zawodnika UFC

Amerykanin przed swoją walką zapowiedział, że w jego narożniku zabraknie trenerów, a… pojawi się jego narzeczona. Jak mówił, tak zrobił.

Perry jakiś czas temu tłumaczył, że w narożniku potrzebuje osoby, która potrzyma mu butelkę wody, zetrze pot z głowy i położy lód na szyi. Uznał on, że trenerzy obecnie nie mają pojęcia o co chodzi w walkach z jego udziałem. Chciał zatem dać pstryczka w nos całemu systemowi szkolenia w MMA.

Walka Perryego z Gallem zakończyła się na jego korzyść. Po 15-minutach walki “Platinum” wygrał to starcie jednogłośną decyzją sędziów i razem ze swoim narożnikiem mógł cieszyć się z wiktorii. Narożnik ten był jednoosobowy i była w nim… jego narzeczona:

Zobacz także:

Marcin Najman z ważnym przesłaniem w dniu wyborów prezydenckich: Pójdźcie na wybory!

Marcin Najman z ważnym przesłaniem w dniu wyborów prezydenckich. Dzisiaj, 28 czerwca w Polsce odbywają się wybory głowy państwa. W mieszanych sztukach walki są osoby, które jasno zadeklarowały swoje poparcie.

Radczenko chce rewanżu ze Szpilką: Tym razem wygram przed czasem!

Sergiei Radczenko chce rewanżu z Arturem Szpilką! Ukrainiec wypowiedział się na temat potencjalnego drugiego starcia z Polakiem po ostatniej przegranej z Mateuszem Masternakiem.

Na kogo w wyborach zagłosuje Tomasz Adamek? Legendarny pięściarz zdradził swój głos!

Jesteście ciekawi na kogo w nadchodzących wyborach prezydenckich zagłosuje Tomasz Adamek? Legendarny pięściarz zdradził, na którego kandydata odda swój głos.

Bonusy po UFC on ESPN 12. Znakomita walka wieczoru nagrodzona!

Po gali UFC on ESPN 12 tradycyjnie przyznane zostały dodatkowe bonusy pieniężne.