MMA PLFENNaruszczka atakuje Drwala, Grzebyka i innych! “Lepiej dostać wp***dol w KSW, niż w FEN

Naruszczka atakuje Drwala, Grzebyka i innych! “Lepiej dostać wp***dol w KSW, niż w FEN

Niedawno Marcin Naruszczka (19-9-2) był gościem wywiadu dla internetowej telewizji SharkTV. Podczas rozmowy zawodnik FEN w mocnych słowach wypowiedział się o innych czołowych reprezentantach wagi średniej w Polsce.

W 2020 roku Naruszczka nie miał okazji rywalizować w klatce MMA. Ta sytuacja ulegnie zmianie 22 sierpnia, kiedy to warszawianin wystąpi na FEN 29. Dla 37-latka będzie to ważny występ, gdyż nie może on zaliczyć ostatniego etapu w karierze do najlepszych. Mianowicie zawodnik wygrał tylko jedną z sześciu ostatnich walk. Ostatni pojedynek z jego udziałem zakończył się remisem.

Weteran polskiej sceny mieszanych sztuk walki udzielił niedawno wywiadu SharkTV. W trakcie rozmowy zawodnik dość konkretnie odniósł się do znanych polskich postaci wagi średniej. Na pierwszy ogień poszedł powracający do rywalizacji Tomasz Drwal (21-5-1).

Przygotowaliśmy się, ale wykorzystał trochę FEN kontraktowo, bo mu zaproponowali duże pieniądze, poszedł z tymi pieniędzmi gdzieś tam. Nic dziwnego, lepiej dostać wpierdol w KSW, niż w FEN

– powiedział Naruszczka, który odniósł się także do Rafała Haratyka (12-3-2). Obaj panowie stoczyli ze sobą dwie walki, dzieląc między siebie zwycięstwa.

Jemu nie na rękę leży ze mną przegrać, każdy teraz o czym innym myśli. Jak byłem pod Mirkiem Oknińskim, to mu złamałem szczękę i wysłałem do szpitala. Później była walka, gdzie byłem sam, bez trenerów, bo Robert Jocz nie dojechał, byłem tylko z jednym moim kolegą i drugim od przygotowania, to trzech panów powiedziało, że wygrał Rafał i oczywiście wygrał (..) Mamy sprawy nierozstrzygnięte, jest na razie 1:1

Warszawianin skomentował także osobę Andrzeja Grzebyka (16-3), sugerując, iż jego popularność nie odpowiada jego umiejętnościom.

Dla mnie to jest przereklamowany zawodnik. Teraz widziałem fajne zestawienie, może będzie bił się z nim Tomek Jakubiec, w końcu uważam, że to go zweryfikuje

Ponadto 37-latek wyraził także komentarz dotyczący Damiana Janikowskiego (4-3). Zdaniem Naruszczki KSW nie zamierza dać mu teraz trudnego przeciwnika.

Damian jest póki co zawodnikiem mocno rozpoznawalnym, stoją za nim mocne pieniądze, sponsorzy, trudno by go było teraz utopić. Co by go utopili ze mną, albo z Tomkiem Drwalem? Dla zwykłego Kowalskiego jakbym ja się gdzieś pojawił, mówili by “Kurwa, skąd on przyszedł? Ze wsi, ze Starego Bosewa przyjechał jakiś wieśniak, k#rwa, rolnik i go zlał?”

wszystkie cytaty za sporty-walki.org

Zobacz także:

Pudzianowski wróci do klatki KSW

Mariusz Pudzianowski zapowiada powrót do klatki! Gwiazdor Federacji KSW ogłosił właśnie w mediach społecznościowych powrót do startów.