MMA PLArchiwumArkadiusz WrzosekNarożnik Wrzoska twierdzi, że Hari prowokował kibiców! Marokańczyk był już mocno kontuzjowany!

Narożnik Wrzoska twierdzi, że Hari prowokował kibiców! Marokańczyk był już mocno kontuzjowany!

Duże kontrowersje pojawiły się po jakże ważnej walce Arkadiusza Wrzoska (14-5, 8 KO). Polak podczas Glory 80 stanął przed natychmiastowym rewanżem z Badrem Harim (106-16, 92 KO). Walka została przerwana z powodu dużych zamieszek w hali.

Wrzosek

Wrzosek od początku ruszył na rywala i wyprowadzał dużo kopnięć na korpus czym zaskoczył rywala. Marokańczyk co jakiś czas odpowiadał high-kickiem. Polak pokazywał się z naprawdę świetnej strony. W drugiej rundzie przewagę zyskał Hari, który trafiał mocnymi ciosami na tułów. Chwila nieuwagi jak w ich pierwszej walce… Polak tym razem wystrzelił z potężnym kolanem, po którym Hari padł na deski. Tylko czas uratował legendę przed drugim ciężkim nokautem.

Wrzosek: Walka nie została przerwana przez kibiców z Polski!

Arkadiusz Wrzosek zabrał głos po kontrowersyjnej sytuacji w Belgii. Dodatkowo mamy też komentarz narożnika naszego reprezentanta.

Właśnie dostałem info, że Badr miał złamany nos i rozwaloną nogę, więc podkręcił kibiców do awantury. Nie wierzcie mediom. #GLORY80

Krótkie info, walka nie została przerwana przez kibiców z Polski. Więcej niebawem, dziękuje za wsparcie.

Zobacz także:

Marcin Najman odpowiada Boxdelowi: Ulany wieprz szuka zainteresowania i atencji! Widzieliście?

Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź Marcina Najmana. ”El Testosteron” ostro skomentował wczorajsze słowa Michała ”Boxdela” Barona. Częstochowianin postanowił wspomnieć o sytuacji w Wieluniu.

Artur Szpilka mimo ostatniej przegranej coraz wyżej w rankingu WBC! Co wy na to?

Niewykluczone, że Artur Szpilka (24-5, 16 KO) jeszcze wróci do startów w boksie. Pięściarz z Wieliczki w tym momencie chce się skupić na debiucie w mieszanych sztukach walki. Możliwe, że dojdzie do niego jeszcze w pierwszej połowie roku. ”Szpila” mimo ostatniej przegranej dalej jest wysoko w rankingu WBC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis