MMA PLKSWNarkun reaguje na zwycięstwo De Friesa! Uważa, że tylko on może pokonać mistrza wagi ciężkiej!

Narkun reaguje na zwycięstwo De Friesa! Uważa, że tylko on może pokonać mistrza wagi ciężkiej!

Tomasz Narkun (18-5) ponownie przesadził? ”Żyrafa” w mediach społecznościowych postanowił krótko skomentować sobotnie zwycięstwo Phila De Friesa (21-6). Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że… Narkun uważa się za jednego zawodnika w KSW, który może pokonać mistrza wagi ciężkiej.

Narkun

Przypomnijmy, że Tomasz Narkun już dwukrotnie miał szansę zdobyć pas w kategorii królewskiej. Podopieczny Piotra Bagińskiego w obu pojedynkach został zdominowany. Ostatni miał miejsce w kwietniu poprzedniego roku. Brytyjczyk już w drugiej rundzie zastopował Narkuna.

Narkun dalej uważa, że może pokonać De Friesa!

Tomasz Narkun (18-5) ponownie stwierdził, że mógłby pokonać Phila De Friesa (21-6). ”Żyrafa” na insta stories postanowił skomentować sobotnie zwycięstwo Brytyjczyka.

Jedynym gościem, który może rozj**ać Phila De Friesa jest TOMASZ NARKUN

Narkun tuż przed stratą pasa gwarantował, że przy wypełnionej hali pokonałby De Friesa.

Uwierzcie mi, że gdybym walczył przy hali wypełnionej kibicami to De Friesa bym zmiótł, mogę tylko tyle powiedzieć. Jestem zawodnikiem, który lepiej bije się przy wypełnionej hali niż na jakiejś sali treningowej. To była sala treningowa, ja nie byłem wtedy w stanie wojny, tak jak tutaj.

Zobacz także:

Doszło do pierwszego face to face! Martyn Ford nie wytrzymał! [WIDEO] Widzieliście?

Już drugiego kwietnia w Wielkiej Brytanii dojdzie do wyczekiwanej walki Martyna Forda. Brytyjczyk podczas Celebrity Boxing zmierzy się z Sajadem Gharibi. Doszło też do pierwszego face to face, przy którym nie brakowało tak zwanych dymów.

Różalski o Murańskim: Arek młodszy zawodnik nie potrafił znokautować starszego Pana! Zaskoczeni?

Jeden z najbardziej znanych polskich zawodników wagi ciężkiej Marcin Różalski został zapytany o konflikt Jacka Murańskiego z Konradem Niewolskim. Różalski skomentował rozwój Mateusza Murańskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis