MMA PLHighleagueNapaść młotkami na zawodnika High League! To koledzy jego rywala?

Napaść młotkami na zawodnika High League! To koledzy jego rywala?

Nie brzmi to dobrze! Paweł ”Scarface” Bomba na insta stories twierdzi, że ludzie z otoczenia jego przeciwnika postanowili go napaść… młotkami. Jest też komentarz Mateusza ”Tarzana” Leśniaka. Do ich starcia dojdzie czwartego czerwca na gali High League 3 w Ergo Arenie.

Bomba

Paweł stoczy swój pierwszy zawodowy pojedynek, więc ciężko stwierdzić – co tak naprawdę wniesie do klatki. ”Scarface” podczas pierwszej konferencji został zapowiedziany jako były chłopak ”Zusje”. Bomba na instagramie posiada 22 tysiące obserwujących.

”Tarzan” zaś na swoim koncie ma już dwa pojedynki w mieszanych sztukach walki. Leśniak w pewnym momencie zdradził, że chciałby nawet spróbować swoich sił w rywalizacji na gołe pięści. Mateusz dostał szansę na ostatniej gali High League 2 w Krakowie, gdy w ostatniej chwili wszedł za kontuzjowanego ”Super Mario”. ”Tarzan” miał swoje momenty w stójce, ale było to zbyt mało na debiutującego Konrada Karwata.

Afera przed High League 3!

Uczestnik najbliższej gali Paweł ”Scarface” Bomba twierdzi, że ludzie z otoczenia Mateusza Leśniaka napadli na niego z młotkami.

Ty no kurde próbować mi połamać w czterech młotkami nogi jak wychodzę z treningu? To trochę piz*owate zachowanie wiecie. Ty Tarzan się tak boisz, że te twoje pi*dowate koleżanki musiały wpaść i mnie napaść czy o co chodzi? Nóżki całe, obite – nie powiem bolało. Napi*rdalają młotkami po nogach to boli, ale ch*j będę jeszcze gorszą k*rwą!  

Posted by Freak Fight on Wednesday, May 11, 2022

”Tarzan” na insta stories również zabrał głos w całej sprawie.

Zaciąłeś się podczas golenia nóżek. Chłopie ja to Cię do*ebie w oktagonie, na oczach wszystkich znajomych Cię upokorzę, a później zdmuchnę tą twoją całą otoczkę Scarface’a jak domek z kart. No chyba, że nie dotrwasz do walki, bo to też całkiem możliwe. Pozdrawiam (…) Ja się w takie rzeczy nie bawię. Oktagon jest dla mnie miejscem, gdzie sobie wszystko wyjaśnimy   

Posted by Freak Fight on Wednesday, May 11, 2022

Aktualna karta walk:
Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Alan ”Alan Człowieku” Godziński vs Przemysław ”Kolar” Kolarczyk
Paweł ”Scarface” Bomba vs Mateusz ”Tarzan” Leśniak

Zobacz także:

Mateusz Murański o spotkaniu Donalda Tuska: Nie mówię, że tylko fotka! Co wy na to?

Mateusz Murański już w sobotę wraca do klatki FAME MMA. ”Muran” w Tauron Arenie ma do wyjaśnienia konflikt z Alanem Kwiecińskim. Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował spotkanie z Donaldem Tuskiem. Takie też się odbyło, gdy Mateusz był w drodze na drugą konferencję freakowej gali.

Marcin Najman komentuje trening Murańskiego: Zobaczymy ile jeszcze czasu potrwa ten kabaret! Widzieliście?

Na kanale MMA-bądź na bieżąco pojawiło się nagranie z treningu Jacka Murańskiego. Tym razem zobaczyliśmy nie tylko fronty na kolano, a także wyprowadzane ciosy. 53-latek jest zmotywowany i rozpędzony przed drugim pojedynkiem w organizacji FAME MMA. Jego trening skomentował odwieczny rywal Marcin Najman.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis