MMA PLFENNajwiększa gwiazda FEN pomaga Gamrotowi przed debiutem w UFC

Największa gwiazda FEN pomaga Gamrotowi przed debiutem w UFC

Foto: Facebook/ Mateusz Gamrot

Największa gwiazda organizacji FEN pomaga Mateuszowi Gamrotowi przed jego debiutem w oktagonie największej organizacji MMA na świecie – UFC. “Gamer” zwakował dwa pasy mistrzowskie Federacji KSW i swoją karierę będzie kontynuował za oceanem.

Debiut Mateusza Gamrota (17-0-1) w oktagonie UFC zaplanowano na dzień 17 października. Rywalem Polaka będzie niebezpieczny Rosjanin Magomed Mustafaev (14-3).

Największa gwiazda FEN pomaga Gamrotowi przed debiutem w UFC

Na niecały miesiąc przed imprezą, Mateusza Gamrota wspomogła największa gwiazda organizacji FEN. A tytułem tym można nazwać obecnie panującego mistrza wagi lekkiej Fight Exclusive Night – Mateusza Rębeckiego. “Chińczyk” wspiera “Gamera” na ostatniej prostej jego przygotowań do debiutu w UFC:

Chińczyk ze Szczecina @chinolaobjj przybywa z pomocą aby mi pomoc w przygotowaniach do @ufc 🙏🔥🚀
Dzisiejsze spary mogą pretendować do walki roku 😂😂💪💪
Dziękuje za wparcie !!!! 🔥🔥🔥
#ufc

Chińczyk ze Szczecina @chinolaobjj przybywa z pomocą aby mi pomoc w przygotowaniach do @ufc 🙏🔥🚀 Dzisiejsze spary mogą pretendować do walki roku 😂😂💪💪Dziękuje za wparcie !!!! 🔥🔥🔥#ufc

Opublikowany przez Mateusza Gamrota Środa, 23 września 2020

Co ciekawe, Gamrot był z Rębeckim zestawiany po zakończeniu przez “Gamera” kariery w KSW. Po ogłoszeniu byłego mistrza wagi lekkiej KSW o byciu wolnym zawodnikiem, prezes FEN Paweł Jóźwiak zaproponował Gamrotowi kontrakt na jedną walkę i konfrontację właśnie z “Chińczykiem”. Gamrot jednak nie był propozycją zainteresowany, a teraz obaj spotkali się na treningowej macie, gdzie wspierają się przed najbliższymi walkami.

Zobacz także:

Błachowicz typuje jak zakończy się jego walka z Reyesem! Tak będzie?

Jan Błachowicz już w sobotę stanie przed wielką szansą. Polak zawalczy o pełnoprawny pas wagi półciężkiej

Walka o tytuł najlepszego małego wojownika! Co wy na to?

To dopiero szaleństwo! Już w sobotę w Londynie dojdzie do walki dwóch karłów. Gala będzie transmitowana w usłudze PPV