Najpierw zawodnik MMA, teraz aktor? Jaka przyszłość czeka Mameda Khalidova?

Były mistrz wagi średniej KSW i żywa legenda polskiego MMA – Mamed Khalidov (34-5-2) oficjalnie zakończył sportową karierę po drugiej z rzędu porażce z Tomaszem Narkunem na KSW 46 w Gliwicach. Teraz gwiazdor KSW może skupić się na innych zajęciach, między innymi na aktorstwie, gdzie zdążył już zadebiutować. Czy aktorstwo to przyszłość Mameda Khalidova?

W piątek w całej Polsce odbędzie się premiera filmu „Underdog”, gdzie Mamed Khalidov, obok Eryka Lubosa gra jedną z głównych ról.

Co na temat talentu aktorskiego Khalidova ma do powiedzenia współwłaściciel federacji KSW i jeden z reżyserów „Underdoga” – Maciej Kawulski? Odpowiedź poznajemy dzięki udziale włodarza w ostatnim magazynie „Puncher: Extra Time”:

„To facet, który mógłby celować w komedie, ale niewątpliwie ma talent aktorski. Sprawdził się doskonale! To była dla niego ciężka praca. Te dwie rzeczy są największym magnesem do filmu. Eryk Lubos dostał rolę, do której się urodził. No i Mamed, który nie grał siebie, ale postać do siebie bardzo zbliżoną.

Myślę, że po tym filmie wiele się wyjaśni. Myślę, że nie jest jeszcze gotowy na role w pełni dramatyczne. To dla niego dobra lekcja przejściowa, bo nie musiał się odkrywać. Mógł po części być sobą.”

Fragment „Punchera” z udziałem Macieja Kawulskiego TUTAJ.