MMA PLCiekawostkiNajpierw chciał Hasbullę, teraz chce dos Anjosa! Rafael Fiziev: Jestem najlepszym Rafaelem w UFC [WIDEO]

Najpierw chciał Hasbullę, teraz chce dos Anjosa! Rafael Fiziev: Jestem najlepszym Rafaelem w UFC [WIDEO]

W dywizji lekkiej UFC mamy coraz więcej możliwości zestawień na szczycie. Jednym z rankingowych zawodników, pnących się w górę jest Rafael Fiziev, który w niecodzienny sposób wyzwał byłego mistrza – Rafaela dos Anjosa.

Rafael Fiziev

Fiziev kolejny raz wykazał się kreatywnością i po wyzwaniu w oktagonie tiktokera Hasbulli i fiasku związanym z tym zestawieniem, tym razem obrał na celownik byłego czempiona.

Ale spokojnie. Najpierw przypomnijmy sobie najsłynniejsze wyzwanie Fizieva:

Najpierw chciał Hasbullę, teraz chce dos Anjosa! Rafael Fiziev: Jestem najlepszym Rafaelem w UFC [WIDEO]

Teraz, Rosjanin mający w UFC rekord 5-1 chciałby skrzyżować rękawice ze swoim imiennikiem – Rafaelem dos Anjosem:

“Rafael: wczoraj to historia, jutro to tajemnica, ale dzisiaj jest prezentem. Dlatego dzisiaj nazywa się teraźniejszością. Dowiedzmy się, kto jest najlepszym Rafaelem w UFC.” – mówi w filmie Fiziev:

Chcielibyście zobaczyć takie starcie?

Zobacz także:

Najman ostro o Murańskim: Ta stara gangrena zaczepia prekursora MMA, to zwykły kapuś! Co wy na to?

To były mocne słowa! Mowa o następnym materiale na kanale Marcina Najmana. ”El Testosteron” nie odpuszcza Jackowi Murańskiemu. Ich konflikt trwa już dłuższy czas i niewykluczone, że w 2022 roku dojdzie w końcu do tego starcia w klatce.

Oficjalny trailer gali Prime: Zadyma! Ruszyła sprzedaż biletów! Będziecie na miejscu?

Podczas premierowej gali organizacji PRIME SHOW MMA dojdzie do zwieńczenia wielu mocnych konfliktów wśród polskich gwiazd internetu. W walce wieczoru zmierzą się niedawni królowie Youtube’a – Kruszwil i Kamerzysta. A to jedynie jedna walka z zaplanowanych dziesięciu!

Zwycięstwo ”RoboCopa” zauważone! Nokaut Soldicia wyróżniony przez światowy portal MMA!

Rok 2021 był świetny w wykonaniu Roberto Soldicia (20-3). Jego ostatnie zwycięstwo zostało zauważone i docenione przez jeden z największych portali MMA na świecie. Roberto pojawił się na liście ”najlepszych nokautów w grudniu 2021 roku”. Trzeba przyznać, że Chorwat znalazł się w mocnym gronie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis