MMA PLArchiwumConor McGregorNajmłodszy zawodnik w UFC uderza w rywala przed UFC 282: Byłby lepszym Świętym Mikołajem niż jest zawodnikiem

Najmłodszy zawodnik w UFC uderza w rywala przed UFC 282: Byłby lepszym Świętym Mikołajem niż jest zawodnikiem

Raul Rosas Junior to najmłodszy zawodnik w historii UFC. 18-latek już w najbliższą sobotę zadebiutuje w oktagonie największej organizacji MMA na świecie na gali UFC 282 w Las Vegas.

UFC 282

Jego rywalem będzie Jay Perrin, który w oktagonie UFC walczył dwukrotnie i za każdym razem wychodził z niego pokonany. Perrin przed walką z Rosasem Juniorem zapowiadał, że zamierza zostać “Świętym Mikołajem” i dać sobie prezent w postaci wygranej w UFC.

Do tych słów Rosas Junior odniósł się na konferencji prasowej przed sobotnią galą.

Rosas Junior uderza w rywala przed UFC 282: Mógłby być lepszym Świętym Mikołajem już zawodnikiem

Młodzian widocznie potrafi zrobić szum wokół siebie nie tylko w oktagonie. Rosas Junior w taki sposób zaatakował Perrina:

“Właściwie to mógłby być lepszym Świętym Mikołajem niż jest zawodnikiem. Robiłby lepszą robotę. Po tej walce jego marzenie może się spełnić. Może zostać Świętym Mikołajem. Może śmiało przebrać się za niego, stanąć przed Centrum Handlowym i zapraszać ludzi do środka, a dzieci mogą robić sobie z nim zdjęcia. Jeśli chce być tym Świętym Mikołajem to może też mi kupić jakiś prezent i przynieść mi go do domu.”

Sposób wypowiedzi Rosasa Juniora spodobał się także Conorowi McGregorowi. Największa medialnie gwiazdor UFC w historii w mediach społecznościowych pochwalił tego młodego zawodnika i życzył mu powodzenia w karierze:

Zobacz także:

UFC 282: W takim stylu wygrywa najbliższy rywal Błachowicza! Zobaczcie w akcji Ankalaeva! [WIDEO] Widzieliście?

Magomed Ankalaev (18-1) vs Jan Błachowicz (29-9) o pełnoprawny pas UFC w wadze półciężkiej – takie starcie odbędzie się już z soboty na niedzielę w Las Vegas. Polak będzie chciał wrócić na tron! Wyzwanie nie będzie łatwe, bowiem Rosjanin kolejnymi zwycięstwami udowodnił, że jest godnym pretendentem do tytułu mistrzowskiego. Na kanale UFC pojawił się materiał z najlepszymi skończeniami w wykonaniu Ankalaeva.

Tsarukyan marzy o rewanżu z Makhachevem: Mam nadzieje, że dostanę walkę o tytuł za… Co wy na to?

Arman Tsarukyan (18-3) nie może doczekać się następnego pojedynku w UFC po ostatniej przegranej z naszym reprezentantem – Mateuszem Gamrotem. Reprezentant Armenii powróci do klatki największej organizacji na świecie już siedemnastego grudnia. Arman zdradził, że jego wymarzonym starciem jest rewanż z aktualnym mistrzem wagi lekkiej – Islamem Makhachevem (23-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis