Najman:Jestem znakomicie przygotowany

Już za kilka dni,w łódzkiej Atlas Arenie będziemy światkami 14 Konfrontacji Sztuk Walki.W jednym z extrafigh’ów wystąpi Marcin Najman(0-1), który zmierzy się z Przemysławem Saletą(0-1).W rozwinięciu wywiad z “El Testosteron’em”.

Kilka dni temu odbył się media trening. Ale chyba nikt nie zadał Ci tego pytania, co ja. Z kim tak na prawdę przygotowuje się Marcin Najman do walki z Przemysławem Saletą?
– Do walki z Saletą to ja jestem swoim trenerem. Skłamałbym, gdybym nie powiedział, że nikt mi nie pomaga. Owszem, trenuję z wieloma znakomitymi wojownikami, którzy mi pomagają i za to im dziękuję.
Oceń, tylko szczerze, który element walki MMA udało ci się znacznie poprawić?
– Skupiam się przede wszystkim na klepaniu w matę (śmiech).
Uważasz, że jesteś przygotowany na 100% by stanąć w ringu i konfrontować się z Saletą?
– Jestem przygotowany znakomicie, najlepiej jak do tej pory.
Saleta jest wyższym zawodnikiem, ma większy zasięg ramion i odnosił sukcesy w sportach uderzanych. Jak dla mnie oczywistym faktem jest to, że powinieneś mieć taktykę jak Pudzian na Butterbeana. Sprowadzenie do parteru i ogień. Czy tak też będzie wyglądać twój game plan?
– Niekoniecznie. Przecież ja też umiem uderzać.
W trailerze promującym KSW14 mówisz, że mężczyźni mogą pokłócić się o dwie rzeczy, kobietę lub pieniądze. Dodajesz od razu, że Saleta pieniędzy nie ma. Zatem rozumiem, że konflikt na linii Najman-Saleta jest konfliktem przez kobietę?
– Saleta mówi, że to osobista sprawa, a więc pytaj się jego. Dla mnie to zwykła sportowa rywalizacja.
Powiedz jak przebiegają ostatnie szlify przed walką. Już tylko biegasz? (śmiech)
– Eeetam… komu by się chciało. Teraz już tylko ćwiczę skłony i fikołki (śmiech).
Jak zamierzasz spędzić ostatnie chwile przed walką? Jesteś typem osoby, która się wycisza, skupia, a może aż do samej walki będziesz prowadzić normalny styl bycia?
– Zawsze się trochę wyciszam. Najczęściej idę na spacer, oglądam film, ale przede wszystkim muszę się dobrze wyspać.

Ciąg dalszy wywiadu na konforntacja.com

Możliwość komentowania jest wyłączona.