MMA PLMarcin NajmanNajman zapowiada “Złamaną Szczenę” i atakuje dyrektora TVP Sport za przegranie praw do transmisji skoków

Najman zapowiada “Złamaną Szczenę” i atakuje dyrektora TVP Sport za przegranie praw do transmisji skoków

Marcin Najman to jest Marcin Najman i nigdy się ten człowiek nie zmieni. Medialny “GOAT” ponownie opublikował krótki film ze swoimi umiejętnościami pięściarskimi i zapowiada “Złamaną Szczenę” w walce z Ryśkiem “Szczeną” na gali MMA VIP 3.

“El Testosteron” nie tylko zaatakował w najnowszym wpisie swojego najbliższego rywala (Czaicie? Były mistrz WKU, który określa się mianem emerytowanego pięściarza zawalczy z bohaterem dokumentalnej telenoweli dla domatorów, który kojarzony jest z ucieczki rowerem), ale także dyrektora sportowego TVP Sport Marka Szkolnikowskiego.

Do tego, Najman ma pretensje za to, że przegrał walkę o prawa do transmisji skoków narciarskich, które od tego sezonu transmitowane będą w TVN.

Najman zapowiada “Złamaną Szczenę” i atakuje dyrektora TVP Sport za przegranie praw do transmisji skoków

Główna postać gal MMA VIP opublikował na youtube fragment swojego treningu przed walką ze “Szczeną” i zapowiedział, że potencjalny sparing z Markiem Szkolnikowskim zakończyłby się podobnie jak jego walka z bohaterem telenoweli:

“Szkolnikowskiego w sumie też by się tak zmienił, gdyby wpadł na sparing. Pan Marek boksuje ponoć wiele lat, wiec musi być dobry i skuteczny. Hm… Ale jak tak skuteczny, jak podczas negocjacji skoków do TVP to może lepiej niech nie przychodzi”

To nie jedyny atak Najmana na Szkolnikowskiego. Wcześniej “El Testosteron” nazwał Szkolnikowskiego “młodym menadżerem, któremu odbiła sodówka:

“Brak obiektywnego spojrzenia i oderwanie od rzeczywistości to cecha wielu młodych managerów, którym odbiła sodówka. Skora Pan taki najlepszy w prawach telewizyjnych, to gdzie skoki w TVP? Co do złośliwości nie zejdę do tego poziomu. Brakuje Włodzimierza Szaranowicza w TVP.”

Zobacz także:

Babilon MMA 25: Piotr Kacprzak zdominował i poddał Krzysztofa Gutowskiego

Piotr Kacprzak (6-3) poddał Krzysztofa Gutowskiego (8-2) w trzeciej rundzie walki wieczoru gali Babilon MMA 25 w Łomży.

Fury i Wilder ciężsi niż ostatnio. Mniej waży zaś Adam Kownacki [WIDEO]

Za nami oficjalne ważenie przed galą bokserską Fury vs. Wilder 3 w Las Vegas. Obaj uczestnicy walki wieczoru ważyli więcej niż w przypadku dwóch pierwszych pojedynków.