MMA PLCiekawostkiNajman wydaje książkę! Opublikował fragment, który niby ma zachęcić czytelników…

Najman wydaje książkę! Opublikował fragment, który niby ma zachęcić czytelników…

Foto: Facebook/ Marcin Najman

Marcin Najman wydaje książkę! Z tego, co “El Testosteron” napisał w swoich mediach społecznościowych w 2021 roku stoczy on ostatnią walkę i przejdzie na sportową emeryturę oraz… wyda własną autobiografię.

Książka o “żywocie Najmana” ma ukazać się w połowie roku, a sam autor zapewnił, że właśnie skończył ją pisać.

Najman wydaje książkę!

W mediach społecznościowych Najman zamieścił wpis, w którym opublikował fragment swojej autobiografii dotyczący dzieciństwa. Czy zachęcił nim swoich potencjalnych czytelników?

“Moi Drodzy 2021 rok będzie dla mnie szczególny. Już napewno zakończę swoją sportową karierę, a w dniu wczorajszym skończyłem pisać swoją biografie. Wydamy ją w połowie roku, w tej chwili rozpoczynamy rozmowy z wydawcami. Z okazji Nowego Roku postanowiłem opublikować Wam rozdział pierwszy. Do siego Roku !!!” – napisał “El Testosteron”.

Poniżej fragment tego rozdziału:

Rozdział 1 „Dzieciństwo”

Częstochowa nierozerwalnie kojarzy się z Jasną Górą. Moje losy , na przestrzeni lat , również krzyżowały się z najsłynniejszym polskim Sanktuarium . Az cud , ze nie zostałem świętym …Przyszedłem na świat 13 marca 1979 roku w nieistniejącym już szpitalu przy ulicy Kordeckiego , sąsiadującym właśnie z Klasztorem Jasnogórskim.Był to czas w którym Polska borykała się z kryzysem, po trochę lepszych czasach gierkowskich . Na ulicach było szaro, zimno i ponuro .Choć dla moich rodziców z pewnością zaczął się ciekawy czas , wtedy jeszcze nie wiedzieli , ze urodził im się syn , który ostatnią rzeczą jaką potrafiłby sobie wyobrazić, to szara rzeczywistość .Pierwsze dwa lata mojego życia mieszkaliśmy z rodzicami i starszą siostrą w samym centrum Częstochowy ,obok III Alei Najświętszej Maryi Panny.O dziwo to właśnie z tego okresu pochodzą moje pierwsze wspomnienia .Pamietam wielką figurę żołnierza Armii Czerwonej na środku Placu Biegańskiego,którą oglądałem z wózka spacerowego . Pamietam ciepłą butelkę kaszki , którą mama dostarczyła mi do łóżeczka ze szczebelkami oraz jak odwiedziła moich rodziców jakiś dalsza rodzina , a ja w tym czasie bawiłem się samochodzikiem na przedpokoju.Generalnie wszystkie samochodziki były przeze mnie rozbierane na części z prędkością zbliżoną do prędkości światła . Zawsze najbardziej mnie interesowało co się znajduje w ich środku . Konsekwentnie zaspakajałem swoją ciekawość co powodowało , ze nie potrafiłem jak moja starsza siostra mieć na szafkach poukładanych zabawek i pluszaków . Nie da się przecież dla ozdoby układać złomu i zgliszcz pozostałych po wszystkich rozerwanych misiach i innych zabawkach .

Moi Drodzy 2021 rok będzie dla mnie szczególny. Już napewno zakończę swoją sportową karierę, a w dniu wczorajszym…

Posted by Marcin Najman on Friday, January 1, 2021

Marcin Najman zorganizuje MMA-VIP:

41-latek swój następny pojedynek stoczy trzynastego lutego na gali, którą sam zorganizuje – MMA-VIP. Stoczy tam walkę wieczoru. Przeciwnikiem Najmana będzie Szymon ”Taxi Złotówa” Wrzesień.

Poniżej aktualna rozpiska wydarzenia:

1.Fit Dzik vs. Adrian Cios (mma)
2.Marcin Rekowski vs. Patryk Kowoll (mma)
3.Przemysław Opalach vs. TBA (mma)
4.TBA vs. TBA (K1)
5.TBA vs. TBA (mma)
6.Ewa Piątkowska vs. TBA (mma)
7.Najman vs. Złotowa (mma)

Zobacz także:

Najman o sytuacji na FAME MMA 8: Mogę żałować tyle, że nie zdążyłem jeszcze paru łokci włożyć!

Marcin Najman nie żałuje tego co się stało na FAME MMA 8! Częstochowianin gwarantuje, że mógł w tej sytuacji wyprowadzić jeszcze parę łokci. To jedyne czego żałuje po gali w Łodzi. 

Kawulski skomentował wybryk Gamrota! Widzieliście?

Maciej Kawulski postanowił skomentować ostatni wybryk Mateusza Gamrota. Chodzi o scysję z policją.