MMA PLMarcin NajmanNajman twierdzi, że MMA VIP ma najlepszego mistrza wagi do 93 kg w Polsce. Czekamy na hejt, bo będzie

Najman twierdzi, że MMA VIP ma najlepszego mistrza wagi do 93 kg w Polsce. Czekamy na hejt, bo będzie

On znowu to zrobił! Marcin Najman sprowokował do dyskusji środowisko mieszanych sztuk walki, bowiem twierdzi, że MMA VIP ma najlepszego zawodnika w wadze półciężkiej w Polsce.

Chodzi o osobę Michała “Wampira” Pasternaka, który na minionej gali MMA VIP 3 zdobył pas mistrzowski organizacji prowadzonej przez Marcina Najmana. Na tej imprezie Pasternak znokautował w drugiej rundzie Kornela Zapadkę.

Najman twierdzi, że MMA VIP ma najlepszego mistrza wagi do 93 kg w Polsce. Czekamy na hejt, bo będzie

Michał Pasternak to były mistrz PLMMA, zwycięzca turnieju walk na gołe pięści Wotore oraz Polak, który w przeszłości walczył m.in. w organizacji One FC.

Rekord “Wampira” w MMA to 15 zwycięstw i 6 porażek. W konfrontacji z Polakami, przegrał on tylko raz – z Maciejem Różańskim na gali EFM SHOW 1.

Mimo tej porażki Najman uważa, że Michał Pasternak pokonałby w walce MMA także mistrza KSW czy mistrza FEN.

“Nasz mistrz jest gotowy skonfrontować się z każdym innym mistrzem wagi do 93 kilogramów w tym kraju. Z każdym innym mistrzem jakiejkolwiek organizacji w tym kraju. Wiecie co się okaże na koniec? Że MMA VIP ma najlepszego, najsilniejszego mistrza w wadze 93 kilogramy, który jest w stanie pojechać każdego.”

Zobacz także:

Mateusz Gamrot ceniony w UFC! Były podwójny mistrz KSW rezerwowym w walce ścisłej czołówki?

To byłoby mega pozytywne zaskoczenie. Według Macieja Turskiego nasz reprezentant Mateusz Gamrot (19-1) miał być zawodnikiem rezerwowym w starciu na szczycie wagi lekkiej. Mowa o sobotnim pojedynku na gali UFC 268.

Gwiazdor walk na gołe pięści mocno pobił partnerkę! Policja poprosiła go o autograf! Widzieliście?

Skandal w Rosji! Artur Kalinskij to aktualnie bardzo popularna postać. Gwiazdor walk na gołe pięści pobił swoją partnerkę. Absurdalne jest również zachowanie policji, która na miejscu poprosiła o zdjęcie z bokserem.