MMA PLFAME MMANajman – Świerczewski coraz bliższe realizacji? Piłkarz komentuje, bokser odpowiada!

Najman – Świerczewski coraz bliższe realizacji? Piłkarz komentuje, bokser odpowiada!

Foto: youtube.com

Marcin Najman (2-5) regularnie w ostatnim czasie wspomina o swojej pożegnalnej walce. Zainteresowany zmierzeniem się z byłym bokserem jest Piotr Świerczewski (1-0), który ponownie dał do zrozumienia, że pokonałby “El Testosterona”.

Najman mówi o swojej pożegnalnej walce od momentu, gdy niespodziewanie przegrał na gali FAME MMA 6 z Piotrem Piechowiakiem (1-0). Styl porażki sprawił, iż 41-latka naszła refleksja o zakończeniu swojej przygody ze sportem.

Ostatecznie jedna z gwiazd FAME MMA została namówiona przez federację do stoczenia ostatniego, pożegnalnego starcia. “El Testosteron” przystał na taką opcję, szukając rywala, z którym mógłby się zmierzyć.

Możliwe, iż ostatecznie wybór padnie na Piotra Świerczewskiego. Obaj panowie już od jakiegoś czasu przekomarzają się w mediach społecznościowych. Były piłkarz wygrał także w ankiecie przeprowadzonej na Twitterze przez Najmana. Właśnie z tego powodu “Świr” zdecydował się raz jeszcze zabrać głos w sprawie potencjalnej walki.

Przyjmuję wyzwanie do walki. Tak dużo ludzi Najmana nie lubi, że wejdę z nim do klatki choćby dla zasady! Nie chcę Najmana obrażać, ale najbardziej śmieszy mnie zawsze ten moment, jak mówi po przegranej walce, że dziękuje swoim fanom, a cała sala gwiżdże […]. Nie wiem, czemu on tak łatwo ubliża wszystkim, którzy coś osiągnęli, skoro sam nie osiągnął nic. Ja mam za sobą jedno wejście do klatki, ale byłem w niej dziewięć minut. On w pięciu ostatnich występach uzbierał może ze cztery minuty.

Na odpowiedź częstochowianina nie trzeba było długo czekać. Ta została wystosowana poprzez twitterowe konto.