MMA PLFENNajman rywalem Pudzianowskiego? Prezes FEN komentuje!

Najman rywalem Pudzianowskiego? Prezes FEN komentuje!

Być może podczas jednej z gal Fight Exclusive Night dojdzie do rywalizacji Krystiana Pudzianowskiego (1-0) z Marcinem Najmanem (2-5). Opcji zorganizowania takiego zestawienia nie wyklucza szef organizacji – Paweł Jóźwiak.

najman rywalem pudzianowskiego fen
Foto: sportowefakty.wp.pl

Mimo pandemii koronawirusa federacja FEN powoli wraca do działania. Organizacja jest gotowa tworzyć kolejne eventy, oczywiście bez udziału publiczności. Nadchodząca impreza projektu prowadzonego przez Pawła Jóźwiaka odbędzie się 13 czerwca.

Oprócz działań związanych z organizacją gali Fight Exclusive Night dba również o kontraktowanie nowych zawodników. Najnowszym nabytkiem federacji został Krystian Pudzianowski. Brat Mariusza ma na razie za sobą jeden występ w formule MMA. Na gali Free Fight Federation piosenkarz pokonał Roberta Słodkiewicza.

Teraz jednak przed twórcą muzyki disco-polo stoją nowe wyzwania. Mianowicie kontrakt dla FEN sugeruje, iż w kolejnych pojedynkach młodszy z braci Pudzianowskich spróbuje podwyższać swój poziom sportowy. Na razie „Pudzian” ma na celu konkretnego zawodnika, z jakim wszedłby do klatki.

Mowa o Marcinie Najmanie. Na przeszkodzie takiej rywalizacji stoją obecnie dwa duże problemy. Po pierwsze „El Testosteron” wciąż związany jest kontraktem z FAME MMA. Poza tym były bokser planuje stoczyć jeszcze tylko jeden pojedynek, po czym uda się na sportową emeryturę.

Mimo tego Paweł Jóźwiak nie ukrywa zainteresowania zorganizowania tej rywalizacji. Szef FEN liczy na ściągnięcie do siebie Najmana. Jóźwiak nie podał jednak informacji, kiedy taka rywalizacja miałaby mieć miejsce.

Konfrontacja Krystiana Pudzianowskiego z Najmanem byłaby niewątpliwie interesująca przez wzgląd na walkę, która miała miejsce jedenaście lat temu. W starciu z „El Testosteronem” w MMA debiutował Mariusz, zaliczając bardzo udany występ. Pytanie, jakie nasuwałoby się samo, to czy brat „Pudziana” również pewnie rozprawi się z bokserem, czy tym razem Pudzianowski musiałby poznać gorycz porażki.

Zobacz także:

Błachowicz zawalczy z Jonesem!

Walka Błachowicza o pas wagi półciężkiej coraz bliższa realizacji. Zdaniem menadżera “Bonesa”, Amerykanin namaścił Polaka jako kolejnego rywala.

Gołota zrewanżuje się Tysonowi?

Być może jeszcze jeden powrót na ring wykona Andrzej Gołota. Polski były pięściarz jest zdeterminowany, by ponownie zmierzyć się z Mike’m Tysonem.

KSW obniża cenę PPV

Organizacja KSW zdecydowała się na istotny ruch w kontekście wykupienia PPV. Federacja znacząco obniżyła bowiem cenę za dostęp do gali.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis