MMA PLFAME MMANajman przygotowuje się do walki z Bonusem BGC. “Potem Trypałka i Wrzosek” [WIDEO]

Najman przygotowuje się do walki z Bonusem BGC. “Potem Trypałka i Wrzosek” [WIDEO]

Foto: Dziennik.pl
Foto: Dziennik.pl

Choć pierwotnie Marcin Najman (1-4) zamierzał zakończyć już sportową karierę, to jednak aktualnie przygotowuje się on do pojedynku na gali Fame MMA z Bonusem BGC. Bokser zamierza jednak raz jeszcze podjąć rękawice z Pawłem Trybałą (5-3) oraz skonfrontować się z Marcinem Wrzoskiem (14-5).

W swoim ostatnim pojedynku “El Testosteron” szybko przegrał ze wspomnianym “Trybsonem” na gali Free Fight Federation. Pierwotnie miała być to dla 40-latka ostatnia walka w karierze, lecz później stwierdził on, iż w taki sposób nie może skończyć swojej kariery. By odbudować się po porażkach, Najman zdecydował się przyjąć walkę z Bonusem BGC podczas Fame MMA.

To jednak nie koniec wyzwań, jakie założył sobie fighter. Marcin Najman zamierza bowiem na sam koniec wrócić do ringu bokserskiego, by tam dokonać rewanżu na Trybale. Ponadto w tej samej formule “El Testosteron” zamierza wyzwać Wrzoska. Obaj panowie od pewnego czasu regularnie “przepychają” się w mediach społecznościowych, stosując wobec siebie szereg inwektyw i propozycji walki.

Na razie Najman skupia się jednak na pojedynku z Bonusem. 40-latek wrzucił na swój profil na Facebooku materiał wideo, w którym pokazuje, jak rozpoczyna on przygotowania do walki.

Bonus BGC pozdrawiam z pierwszego treningu po wakacjach 😉 Później Trypałka i Wrzosek w boksie ,wiec wyglada na to ,ze trzy walki i trzy zwycięstwa , a potem można odejść z czystym sumieniem na emeryturę i dać młodym się wyszumieć .

Opublikowany przez Marcin Najman Czwartek, 29 sierpnia 2019