MMA PLMarcin NajmanNajman porównał siłę Miśka z Nadarzyna do Pudziana: Z tak silnym gościem mierzyłem się raz!

Najman porównał siłę Miśka z Nadarzyna do Pudziana: Z tak silnym gościem mierzyłem się raz!

Marcin Najman obszernie skomentował swój występ w walce wieczoru MMA VIP 4. ”El Testosteron” w drugiej rundzie zastopował debiutującego ”Miśka z Nadarzyna”. Co ciekawe częstochowianin porównał siłę Mirosława Dąbrowskiego do… Mariusza Pudzianowskiego!

Najman

Przypomnijmy, że Marcin Najman zadebiutował w mieszanych sztukach walki podczas KSW 12, gdy zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim. Pojedynek cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a kibice chętnie po latach do niego wracają. Pudzianowski potrzebował 43-sekund, aby cieszyć się z udanego debiutu.

Sami zobaczcie:

Najman porównuje Miśka do Pudzianowskiego!

Mowa oczywiście o sile fizycznej.. Marcin Najman na swoim kanale YouTube obszernie skomentował ostatni występ w MMA VIP.

Krótkie podsumowanie mojego pojedynku. Otóż pomimo 60 lat, które mój rywal ma na karku, z tak silnym gościem mierzyłem się raz. Był to Pudzian. Tyle że Misiek z Nadarzyna jest to absolutnie genetyka, człowiek, który się taki urodził. Jest silny od urodzenia. Trzeba przyznać, że jest bardzo silny.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Cain Velasquez nie może wyjść na wolność za kaucją. Sąd: “To zbyt duże ryzyko”! Co wy na to?

Cain Velasquez, który przebywa obecnie w areszcie nie może wyjść na wolność nawet za kaucją! Tak orzekł Sąd w San Jose.

Mirosław Okniński przeanalizował walkę Oleksiejczuka i ma apel: “Michał wracaj do Akademia Sportów Walki Wilanów!” Widzieliście?

Były już trener Michała Oleksiejczuka – Mirosław Okniński przeanalizował ostatnią walkę swojego podopiecznego, znalazł przyczynę jego porażki oraz zaapelował o powrót do Akademii Sportów Walki Wilanów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis