MMA PLCiekawostkiNajman pokazuje swoje trofea. Ma ich więcej niż większość zawodników!

Najman pokazuje swoje trofea. Ma ich więcej niż większość zawodników!

Nowy rok – stare MMA.PL! Co prawda dzisiaj ruszyliśmy z ogłaszaniem laureatów w corocznych konkursach Nagrody MMA.PL 2021 POLSKA, ale nie mogło dzisiaj też zabraknąć GOAT-a freaków, czyli Marcina Najmana. Dzisiaj Najman pokazuje swoje trofea!

Najman pokazuje swoje trofea

Oczywiście “El Testosteron” pomógł nam w tworzeniu tej wiadomości, bo w mediach społecznościowych udostępnił zdjęcie, na którym zaprezentował swoje trofea.

Co prawda na zdjęciu nie ma pasa należącego do Przemysława Salety, ale mimo tego braku i tak kolekcja robi wrażenie!

Najman pokazuje swoje trofea. Ma ich więcej niż większość zawodników!

Współwłaściciel organizacji MMA VIP na Twitterze udostępnił fanom zdjęcie, na którym znalazły się życzenia noworoczne, a w tle siedział sam on – Marcin Najman bez koszulki prezentujący swoje obszerne jak masa ciała trofea!

Oto Marcin Najman w wersji historycznej!

Zobacz także:

Gamrot o dopingu: To ciężki temat, każde słowo może być użyte przeciwko Tobie!

Doping w świecie sportów walki to problem, który od wielu lat towarzyszy profesjonalistom, ale również amatorom. Zawodnicy używają dodatkowego wspomagania dla uzyskania lepszych wyników, głównie fizycznych. Czy kiedyś uda się całkowicie zwalczyć tę bolączkę?

Ktoś mówił o rekordach? Zawodnik postanowił, że stoczy dwie walki w jednym tygodniu!

Mieliśmy już przypadki zawodników którzy toczyli kilka walk w miesiącu, Mateuszowi Murańskiemu udało się nawet stoczyć dwa starcia jednego dnia. Jeśli jednak mowa o sportowcach, to Michal Plesnik wyrasta nam na rekordzistę.

Nagrody MMA.pl 2021 POLSKA: Poddanie Roku – Sebastian Przybysz broni pasa odwrotnym trójkątem! [WIDEO]

Sebastian Przybysz zaliczył bardzo udany rok. Najpierw zdobył pas wagi koguciej a następnie go obronił I to naprawdę efektownie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis