MMA PLCiekawostkiNajman pokazał “Słowika”. Ten przerwał “pracę zdalną” i wręczył maskę zwycięzcy licytacji wspierającej leczenie Eryka

Najman pokazał “Słowika”. Ten przerwał “pracę zdalną” i wręczył maskę zwycięzcy licytacji wspierającej leczenie Eryka

Marcin Najman ponownie pokazał “Słowika”. Andrzej Z. był obecny podczas spotkania ze zwycięzcą licytacji dotyczącej maski “Słowika”, w której ten wystąpił podczas konferencji prasowej przed MMA VIP 4. Pieniądze z licytacji zostały przeznaczone na leczenie 8-letniego Eryka (link do wsparcia chłopca -> https://www.siepomaga.pl/eryk-kopczewski).

Najman pokazał

Kwota 20 tys. złotych zasiliła konto zbiórki i chłopiec jest już nieco bliżej od uzyskania niezbędnej kwoty pozwalającej mu dać nadzieję na dalsze życie.

Najman pokazał “Słowika”. Ten przerwał “pracę zdalną” i wręczył maskę zwycięzcy licytacji wspierającej leczenie Eryka

Podczas spotkania ze zwycięzcą licytacji obecny był także “Słowik”. Ten przerwał “pracę zdalną” i pojawił się u boku Najmana podczas spotkania, na którym doszło do przekazania maski:

“Dziś odbyło się przekazanie maski Andrzeja Zielińskiego zwycięzcom licytacji, którzy przekazali 20.000 zł na zbiórkę, która ma dać szanse na życie 8 letniemu Erykowi. Nie osiadamy na laurach. Wszystkie ręce ma pokład. Musimy uratować to dziecko!”

Zobacz także:

High League 2: Awantura! Denis Załęcki wypłacił liścia Kwiecińskiemu! [WIDEO]

Podczas dzisiejszych ”Rundek” było naprawdę grubo. Denis Załęcki podczas face to face postanowił spoliczkować Alana Kwiecińskiego. Do ich starcia dojdzie piątego lutego na High League 2 w Tauron Arenie.

Krzysztof Klaczek przywita Dawida Śmiełowskiego w klatce KSW!

Znany już fanom KSW Krzysztof Klaczek (12-7, 3 KO, 4 Sub) przywita w okrągłej klatce niepokonanego, czołowego zawodnika znad Wisły. Rywalem „Cage Mastera” na gali KSW 67 w Warszawie będzie kończący wszystkie starcia przed czasem, Dawid Śmiełowski (8-0, 6 KO, 2 Sub). Starcie, do którego dojdzie 26 lutego w Global EXPO, odbędzie się w limicie kategorii piórkowej.

Dantejskie sceny w Wieluniu! Pełno policji, burmistrz zamyka drzwi!

W Wieluniu dalej jest gorąco! Burmistrz postanowił zamknąć drzwi ratusza dla mieszkańców i mediom. Powód? Krzysztof Stanowski nagrywa z nim materiał i odpowiada na trudne pytania.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis