MMA PLMarcin NajmanNajman po ogłoszeniu walki ze Szczeną: Ryszard to Naturszczyk! [WIDEO]

Najman po ogłoszeniu walki ze Szczeną: Ryszard to Naturszczyk! [WIDEO]

Większość z nas nie wie już pewnie który to powrót z emerytury, jednak fakty są takie, że Marcin Najman po raz kolejny wraca do oktagonu. Jego rywalem, w walce wieczoru będzie Ryszard “Szczena” Dąbrowski.

Za nami pierwsza konferencja prasowa przed MMA VIP 3, na której poznaliśmy nowych zawodników i zestawienia, których świadkami będziemy na październikowej gali. Do znanych już twarzy dołączyli między innymi Marek Molak, Mirosław Dąbrowski, znany jako “Misiek z Nadarzyna”, czy teren “Bonusa BGC”, Eryk Bręczewski, który zasłynął z “pojedynku” z Amadeuszem “Ferrarim” Roślikiem.

Informacją dnia jest jednak powrót do klatki Marcina Najmana, który ponownie powrócił ze “sportowej emerytury”. Były pięściarz skrzyżuje rękawice z Ryszardem Dąbrowskim, autorem najszybszego jak dotąd nokautu w historii MMA VIP. O ile sam powrót “El Testosterona” nie jest zaskakujący, gdyż w tym kontekście mówiło się o potencjalnej walce z Jackiem Murańskim czy Pawłem Jóźwiakiem, to zaskakujący jest rywal Częstochowianina. Jak doszło do tego zestawienia?

Myślę, że organizacja MMA VIP jest projektem, który ma tworzyć zestawienia bardzo ciekawe i bardzo nieoczywiste i to jest właśnie ten pojedynek bardzo nieoczywisty. Natomiast trzeba tez dodać, że Rysiek Szczena to zawodnik organizacji MMA VIP, który ma na koncie najszybsze zwycięstwo i w związku z tym, jeśli taka walka wzbudzi emocje, a robiliśmy wywiad odnośnie tego czy taki pojedynek wzbudzi zainteresowanie, dlatego to robimy.

Pełny wywiad z Marcinem Najmanem dostępny jest poniżej:

Na samym wydarzeniu nie zabrakło emocji. Trzeba także oddać organizatorom, że odrobili pracę domową z ostatniej gali, gdyż tym razem realizacja konferencji stała na najwyższym poziomie.

Zobacz także:

Skusi się? Artur Szpilka: Bokser vs. Bokser w MMA!

Nadal nie wiadomo, co dalej z karierą Artura Szpilki. Były pretendent do tytuł mistrza świata organizacji WBC nie zamyka sobie furtki na powrót do ringu, jednak również jest otwarty… na swój debiut w MMA!

Polski Ken o walce z kobietą na MMA VIP 3: Uważam, że mamy równe szanse! A co wy sądzicie?

Michał Przybyłowicz już dwudziestego dziewiątego października zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Polski Ken” wystąpi na MMA VIP 3, gdzie zmierzy się z kobietą. Przybyłowicz zapewnia, że nie ma z tym problemu, ponieważ jego zdaniem szanse są wyrównane.