MMA PLMarcin NajmanNajman opublikował oświadczenie, w sprawie zamieszania z Dresikiem. Wyjaśnił wszystko?

Najman opublikował oświadczenie, w sprawie zamieszania z Dresikiem. Wyjaśnił wszystko?

Czy Marcin Najman oszukał Warszawskiego Dresika? Sprawa dotyczy potencjalnego zastępstwa na galę MMA VIP, gdzie Warszawski Dresik za “gotowość” do wskoczenia w miejsce Taxi Złotówy miał otrzymać od “El Testosterona” kwotę w wysokości 2 tysięcy złotych.

Tych pieniędzy rzekomo nigdy nie zobaczył.

Najman oszukał Dresika? Opublikował oświadczenie, w którym… sam się wsypał?

Warszawski Dresik przybliżył sprawę w opublikowanym specjalnie w tej sprawie wideo, w którym pokazał zdjęcia smsów, jakie wymieniał z Marcinem Najmanem. Norbert Janicki wprost nazwał “El Testosterona” – oszustem:

Teraz w tej sprawie mamy głos Marcina Najmana, który oficjalnie odniósł się do sprawy publikując oświadczenie w mediach społecznościowych.

Co ciekawe, Najman powołuje się na przelew, którego miał dokonać 1 marca, czyli ponad dwa tygodnie od walki na MMA VIP.

Pełna treść oświadczenia Marcina Najmana do sprawdzenia poniżej:

Zdjęcie

Nie byłoby sprawy, gdyby nie sms, który Marcin Najman wysłał Warszawskiemu Dresikowi w dniu… 26 lutego. Według screena opublikowanego przez Janickiego, Najman w ten dzień miał zrobić mu obiecany przelew:

Zdjęcie

Jak widać, jest tutaj duża rozbieżność. Nie wyklucza ona jednak dokonania przelewu przez Marcina Najmana tego wspomnianego dnia 1 marca, ale jeśli dokonał tego w tym właśnie dniu, to dlaczego wcześniej pisał Janickiemu o dokonaniu przelewu 26 lutego?

Zobacz także:

Artur Szpilka chce testów antydopingowych przed i po walce z Łukaszem Różańskim: Trenuj bez “witaminek”!

Artur Szpilka chce testów antydopingowych przed i po walce z niepokonanym Łukaszem Różańskim, z który już niedługo na skrzyżować rękawice w ringu bokserskim.

Khabib składa gratulacje Błachowiczowi! Mieliście szansę zobaczyć ten materiał?

Khabib Nuramgomedov gratuluje wygranej Janowi Błachowiczowi na UFC 259. To i wiele innych zakulisowych scen znajdziemy w najnowszej części dokumentu “The Trill and the Agony” udostępnionego po ostatniej numerowanej gali.

Rywal Pudziana to gwiazda w swojej ojczyźnie! ”Jest najbardziej znany po Prezydencie Senegalu”

Maciej ”Kołcz” Łuczkowski i Wojsław Rysiewski dyrektor sportowy KSW byli gośćmi Marcina Wrzoska oraz Łukasza Zaborowskiego w programie ”The Champ & The Coach” na Kanale Sportowym. Była w nim mowa Serigne Ousmane Dia (2-0), który już w najbliższą sobotę zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim (13-7).