MMA PLMarcin NajmanNajman ostro do Murańskiego: Ty zj**ie jeden, przecież ja nigdy bym Ci nie zaproponował…

Najman ostro do Murańskiego: Ty zj**ie jeden, przecież ja nigdy bym Ci nie zaproponował…

Marcin Najman postanowił szybko zareagować na słowa Jacka Murańskiego, który wypowiadał się o ”El Testosteronie” w wywiadach na konferencji prasowej FAME MMA. Trzeba przyznać, że wielu fanów chciałoby zobaczyć starcie Częstochowianina ze starszym Murańskim.

Wszystko na to wskazuje, że Jacek Murański zadebiutuje już niebawem w FAME MMA.

A już padła dziś taka oferta. Sformułował ją prezes Pasternak, ale działał w imieniu Wojtka Goli, Michała Boxdela i Krzysztofa Rozpary. Dzisiaj taką ofertę otrzymałem. Tak na 11 na wrzesień.   

Marcin Najman mocno o Murańskim!

Jacek Murański podczas wywiadu z portalem Sporty Walki.ORG w mocnych słowach postanowił wypowiedzieć się o Marcinie Najmanie! Murański gwarantuje również, że nie zawalczy na gali Najmana, ponieważ nie jest on wypłacalny.

W międzyczasie pojawił się Marcin Najman tam, gdzieś mnie podszczypuje. Żeby było jasne – frajer Marcin Najman, a dlaczego frajer? Zaraz powiem! Otóż w tej federacji… Nie dlatego, że wszedł nogi w Kasjusza i nie dlatego frajer, bo go sfaulował. Frajer dlatego, że jak został zdyskwalifikowany za naruszenie przepisów, trzech chamów siadło na Kasjuszu. Podleciał Herczyk i połamał Kasjuszowi nogi. Herczyk się zorientował, wydał oświadczenie, przeprosił. Znał czas na refleksje, a to bydle puszył się na swoich mediach wracając. Do swoich fanów mówił ”Mówiłem, że po walce Kasjusz wyląduje w szpitalu, no i wylądował”. No bydle, frajer skończony. Nie dość, że nie przyłożył ręki do tego Kasjusz, że Kasjusz miał połamał nogę/odbyło się to w okolicznościach skandalicznych, jak egzekucja w lesie. To jeszcze się ten idiota puszy się tym…     

Długo na odpowiedź ”El Testosterona”’ nie musieliśmy czekać!

On stwierdził, że ja go gdzieś podkręcam, żeby zaproponować mu walkę na mojej gali. Ty zj**ie jeden, przecież ja nigdy bym Ci nie zaproponował walki na mojej gali. Takiemu zj**owi złotówki bym nie zapłacił za pojedynek. Czy Ty jesteś mądry psychicznie? Przecież w tym kraju na dziś nie ma większej obelgi niż… Murański jak chcesz kogoś bardzo bardzo dosadnie obrazić no to mówisz na niego Murański. Wybij to sobie z głowy, że ja będę Ci proponował walkę na mojej gali. Ja powiedziałem, że jestem w stanie tego z**ba ustrzelić, ale tylko i wyłącznie na gali innej federacji, gdzie zostaną spełnione moje warunki finansowe.      

Cały materiał poniżej:

Zobacz także:

MMA VIP 2: Szczena jednak zadebiutuje w czerwcu! Przeciwnikiem… Psychotrop! Będziecie oglądać?

Marcin Najman posłuchał widzów, którzy chcieli zobaczyć debiut Ryszarda ”Szczeny” Dąbrowskiego już na najbliższej gali. Przypomnijmy, że druga edycja MMA VIP odbędzie się osiemnastego czerwca.

Don Kasjo zdradził co po FAME MMA 10: Chętnie zawalczyłbym z tym Bombardierem z Afryki! Dobry pomysł?

Don Kasjo podczas II konferencji prasowej przed FAME MMA 10 zdradził, z kim chętnie wszedłby do klatki po pokonaniu byłego zawodnika UFC i byłego tymczasowego mistrza wagi lekkiej KSW – Normana Parka.