MMA PLMarcin NajmanNajman ostro do Murańskiego: Dostaniesz na dziurę i skończy się twoje wątpliwe 5 minut!

Najman ostro do Murańskiego: Dostaniesz na dziurę i skończy się twoje wątpliwe 5 minut!

Marcin Najman wie jak podkręcić atmosferę. ”El Testosteron” w mediach społecznościowych ma przesłanie do Jacka Murańskiego. Do ich potencjalnego starcia miałoby dojść na trzeciej edycji MMA VIP, która planowana jest w październiku.

Najman

Najman na pierwszej edycji MMA VIP stoczył swoją pożegnalną walkę z ”Taxi Złotową”. Mimo wszystko częstochowianin jest gotowy, aby wrócić na  zestawienie z ”Muranem”.

Wszystko na to wskazuje, że walka byłaby na gołe pięści, longiem, i bez sędziego. Na wszystkie warunki zgodził się Marcin Najman.

Najman z ostrym przesłaniem!

Marcin Najman w mediach społecznościowych postanowił odpowiedzieć na słowa Jacka Murańskiego.

Po pierwsze albo ostatni piątek albo ostatnia sobota października, wiec nie wychodź przed szereg. To będzie dzień w którym dostaniesz na dziurę i skończy się twoje wątpliwe 5 minut „sławy” konusie.

Marcin Najman podgrzewa atmosferę‼ Jak typujecie starcie Najman 🆚 Murański❓ Grzmoty gwarantowane 👊💪#MMAVIP #TYLKODLANAJLEPSZYCH

Posted by MMA-Vip on Saturday, July 3, 2021

Zobacz także:

Akop Szostak gwarantuje: Mogłem wybrać walkę łatwiejszą za bardzo dobre pieniądze! Zaskoczeni?

Akop Szostak (4-3) już siedemnastego lipca niespodziewanie wraca do największej organizacji w naszym kraju. Podopieczny Roberta Jocza wystąpi w walce wieczoru KSW 62, a zmierzy się z Szymonem Kołeckim (9-1). Reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów będzie zdecydowanym faworytem bukmacherów.

To już pewne! 53-letni Riddick Bowe postanowił, że wróci na ring! Dobra decyzja?

To już pewne! Riddick Bowe (43-1, 33 KO) będzie następnym wielkim pięściarzem, który wróci na ring. Riddick zdecydował się na to w wieku 53-lat.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis