MMA PLFAME MMANajman ostro do “Bestii”: Aplikowałeś sobie hormon wzrostu do brzucha, a nie lepiej bezpośrednio do mózgu?

Najman ostro do “Bestii”: Aplikowałeś sobie hormon wzrostu do brzucha, a nie lepiej bezpośrednio do mózgu?

Piotr “Bestia” Piechowiak (0-0) to najbliższy rywal Marcina Najmana (2-4). Zawodnicy ci zmierzą się ze sobą w walce na zasadach MMA już 28 marca na gali FAME MMA 6 w Częstochowie. W mediach natomiast panowie nie szczędzą sobie “uprzejmości”.

“Bestia” Piechowiak był gościem programu 6Pak, gdzie jak czytamy opowiedział o: kulturystyce, zawodach i startach, genezie konfliktu z PZKFiTS oraz samym Związku, w drugim natomiast o wszystkim, co związane z MMA, czyli przyszłych walkach dla federacji FAME MMA, przygotowaniach do pojedynku z Marcinem “EL TESTOSTERONEM” Najmanem, słynnym show w klatce, rozrywaniu t-shirtu, muzyce i teledyskach oraz wielu innych ciekawych wątkach.

Odcinek z “Bestią” możecie obejrzeć poniżej:

Do wywiadu tego w mediach społecznościowych odniósł się sam Marcin Najman, który zadrwił z “Bestii” i odniósł się do słów wypowiadanych przez Piechowiaka na jego temat:

Obejrzałem .Wnioski? Piotrek i mi Cię szkoda.Ale 90 % problemów z ludźmi , moim zdaniem,sam generujesz . Ty słuchaj, na teledysku aplikowałeś sobie hormon wzrostu do brzucha ,a nie lepiej by było zamiast do burzucha to bezpośrednio do mózgu?”

Prawdopodobna rozpiska gali FAME MMA 6:

Marcin „El Testosteron” Najman vs. Piotr „Bestia” Piechowiak
Marcin „Rafonix” Krasucki vs. Wojtek Gola
Michał „Sobota” Sobolewski  vs. TBA
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs. Kamila „Zusjeee” Smogulecka
Jakub „Kubańczyk” Flas vs. TBA