Najman odpowiada Wrzoskowi. „Jesteś p*dałem” [WIDEO]

Foto: Instagram
Foto: Instagram

Czyżby sytuacja pomiędzy Marcinem Wrzoskiem oraz Marcinem Najmanem eskalowała? Popularny „El Testosteron” opublikował bowiem na swoim Facebooku filmik, w którym odpowiada Wrzoskowi na kilka „zaczepek” skierowanych w stronę byłego boksera.

W ostatnim czasie Wrzosek wielokrotnie negatywnie wypowiadał się o osobie Najmana. Były mistrz KSW w wadze piórkowej zasugerował nawet, że jest nawet w stanie stanąć do walki z człowiekiem, który w całej swojej karierze głównie rywalizował w wadze ciężkiej.

Szereg zaczepek puszczanych w stronę 40-latka sprawiło, że w dyskusję włączył się sam Najman. Przypomnijmy, że „El Testosteron” miał zakończyć sportową karierę, po tym, jak przegrał on w pierwszej rundzie przez TKO z Pawłem „Trybsonem” Trybałą na pierwszej gali Free Fight Federation. Ostatecznie jednak były bokser zamierza zawalczyć jeszcze trzy razy. Najpierw stoczy on bój z Bonusem BGC na gali Fame MMA.

Następnie Najman chce wezwać do pojedynku bokserskiego „Trybsona” oraz Wrzoska, któremu odpowiedział na zaczepki w materiale wideo. 40-latek w dość niecenzuralnych słowach zelżył drugiego wspomnianego zawodnika, a także wytknął, jego zdaniem, nieprawdę, jaką były pracownik UFC powiedział na jego temat. Przede wszystkim Najman zasugerował jednak Wrzoskowi, by ten pokazał swój charakter i podjął walkę na zasadach bokserskich.

Staram się nie reagować , ale po kilkunastu wywiadach Marcina Wrzoska na mój temat w końcu przyszedł czas się odnieść …

Opublikowany przez Marcin Najman Wtorek, 6 sierpnia 2019