MMA PLNajnowszeCiekawostkiNajman odpowiada Stanowskiemu na krytykę ceny jego książki: Tych co znali Fryzjera stać na dużo więcej

Najman odpowiada Stanowskiemu na krytykę ceny jego książki: Tych co znali Fryzjera stać na dużo więcej

Marcin Najman odpowiada Krzysztofowi Stanowskiemu na krytykę ceny książki “Ojciec chrzestny polskich Freak Fightów”, która ma opowiadać o poczynaniach Najmana w świecie walk okołosportowych z jego własnej perspektywy.

Najman odpowiada Stanowskiemu na krytykę

Przypominamy, że wg tweeta Stanowskiego, książka Najmana kosztuje 54 złote i zawiera 107 stron. Wg dziennikarza jest to duża cena jak na tak skromną pozycję:

Najman odpowiada Stanowskiemu na krytykę ceny jego książki: Tych co znali Fryzjera stać na dużo więcej

Najman na swoim kanale na YouTube odpowiedział Stanowskiemu na słowa, że książka “El Testosterona” jest wg niego droga. Ojciec chrzestny polskich freak fightów uderzył w czuły punkt dziennikarza, czyli rzekomą znajomość z Ryszardem F. ps. Fryzjer, który w przeszłości był odpowiedzialny za ustawianie meczów w polskiej lidze piłki nożnej:

“Krzysiu, bój się Boga! Mówisz to Ty, co u bukmachera robił? Poza tym ci co znali Fryzjera, ich jakoś dziwnie stać na dużo więcej. Także Krzysiu, Ty się nic nie przejmuj o cenę. Tu się liczy wartość intelekktualna, którą wyniesiesz po przeczytaniu tej pozycji.”

Cała odpowiedź Najmana do Stanowskiego poniżej:

Zobacz także:

“Weszło!” – Piotr Szeliga wyśmiany przez Dawida Załeckiego po ciosie Don Diego [WIDEO] Widzieliście?

Dość zabawna sytuacja miała miejsce podczas walki Dawida Załęckiego z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem na minionej gali High League 6. Podpowiedzi Piotra Szeligi z narożnika Don Diego zostały wyśmiane przez starszego z rodu Załęckich.

Były mistrz UFC, walczący ostatnio w PFL został wolnym agentem! Fabricio Werdum jest do wzięcia! Co teraz?

To nieco zaskakująca informacja! Były mistrz wagi ciężkiej UFC Fabricio Werdum został wolnym agentem. Brazylijczyk występował ostatnio w organizacji PFL.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis