MMA PLDaniel OmielańczukNajman odpowiada Omielańczukowi: Jestem gotowy na 2 vs 1, ale to Ty sobie weź Jóźwiaka!

Najman odpowiada Omielańczukowi: Jestem gotowy na 2 vs 1, ale to Ty sobie weź Jóźwiaka!

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać. ”El Testosteron” postanowił na swoim kanale YouTube odnieść się do ostatniej wypowiedzi Daniela Omielańczuka. Najman zapewnił, że jest gotowy na walkę 2 vs 1, ale to on ma w tej sytuacji warunek…

Najman

Zawodnik KSW pojawił się w ostatnim odcinku ”Na gołe pięści Extra”, gdzie skomentował najbliższy pojedynek Najmana. Ponadto został zapytany o możliwą walkę on kontra ”El Testosteron” i Jóźwiak.

Marcina znamy wszyscy, co on prezentuje w klatce… ringu – nieważne. Zobaczymy, co zaprezentuje Jóźwiak. Uważam, że Marcin nie ma żadnej presji. On przyzwyczaił ludzi do przegrywania. Ludzie chcą go oglądać, bo nie ważne, jak przegra, ale wiedzą, że przegra (…) Tak, płacisz i jesteśmy. Znaczy ja jestem, nie wiem, jak oni. Ja jestem, usiądźmy.

Najman odpowiada!

Marcin Najman postanowił odpowiedzieć zawodnikowi KSW. ”El Testosteron” zapewnia, że to Omielańczuk może wziąć do drużyny Pawła Jóźwiak.

Doszły do mnie takie informacje, że jeden z zawodników KSW – Daniel Omielańczuk wpadł na pomysł, aby stoczyć walkę dwóch na jednego, że ja mam być z Jóźwiakiem przeciwko niemu jednemu. Omielańczuk nie bądź taki k**wa mądry. Ja jestem w stanie się zgodzić na walkę 2 na 1, ale to Ty sobie weź Jóźwiak do swojej drużyny. Bijemy się, że ja jestem sam, a was jest dwóch. Co Ty myślisz, że ja nie wiem o co Ci chodziło? Żeby mi konia trojańskiego mi podrzucić? Żeby Jóźwiak mi się ta oferma plątała pod nogami, albo żeby pod ręce wchodził? Stuknij się głowę. Wariacie ja wiem o co Ci chodzi, nie ma tak! Weź Jóźwiaka do drużyny i się rąbiemy, ja przeciwko wam dwóm. W coś takiego wchodzę.     

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Ferrari z przesłaniem: Nie podoba mi się w środowisku sportowym zakłamywanie prawdy! Widzieliście?

Amadeusz Roślik w ostatniej rozmowie z portalem fightsport.pl postanowił wystąpić z przesłaniem do pięściarzy, którzy uważają, że to on pierwszy zaczepiał Kamila Łaszczyka. ”Ferrari” postanowił wyjaśnić sytuację.

Miklasz mocno do Tyburskiego: Dziewczynka podejmij rękawice i wychodź do klatki ze mną! Co wy na to?

Kacper Miklasz w mediach społecznościowych w mocnych słowach wypowiedział się o Pawle Tyburskim. Dojdzie do takiego starcia w niedalekiej przyszłości? Tego nie można wykluczyć. ”Tybori” jest uważany za jednego z najlepszych freaków – jeśli mówimy o umiejętnościach sportowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis