MMA PLMarcin NajmanNajman odpowiada na słowa Fit Dzika: Wyprosiłeś sobie miejsce na gali, jak również…

Najman odpowiada na słowa Fit Dzika: Wyprosiłeś sobie miejsce na gali, jak również…

To nie koniec! Tomasz Łomnicki zapewnia, że czuje się oszukany, bo promocyjnie pociągnął pierwszą edycję MMA VIP, a teraz organizatorzy się z nim nie liczą. Z tego też powodu ”Fit Dzik” podczas konferencji prasowej postanowił zrezygnować z walki z Nikodemem Zatowką.

”Fit Dzik” swoje pierwsze zawodowe zwycięstwo odnotował na MMA VIP 1. Nie była to łatwa walka. Ostatecznie po całym dystansie pokonał na punkty Adriana Ciosa. Co ciekawe zgarnął wtedy pas ”najlepszego trenera personalnego”.

Łomnicki ponadto wystąpił na ostatniej gali boksu Knockout Boxing Night w Rzeszowie. Początek był dobry, ale później było już tylko gorzej. Łomnicki przegrał na punkty z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem.

Marcin Najman: W końcu się zgodziłem i dałem wam możliwość walki…

Marcin Najman nie zamierzał długo czekać i szybko odpowiedział na słowa Tomasza Łomnickiego i Adriana Ciosa, którzy byli oburzeni przy drugiej gali MMA VIP.

Fit Dzik twierdzi w wywiadzie, że go chciałem zwerbować sposobem, kusząc go możliwością walki z Krystianem Pudzianowskim, że niby tak go chciałem przekonać🤦‍♂️😊Taaa… Nigdy nie proponowałem Ci żadnej walki. Wyprosiłeś sobie miejsce na gali, jak również dla twojego kolegi Adriana Ciosa o którym nigdy wcześniej nie słyszałem. W końcu się zgodziłem i dałem wam możliwość walki. Ale dość szybko uderzyła wam sodówka. Organizacje MMA-VIP zrobiła wam przysługę, bo ktokolwiek mógł o was usłyszeć. Gaże, które mieliście ustalone, mieliście wypłacone. Natomiast to że zachowaliście się nieuczciwie w stosunku do organizacji oraz wszystkich kibiców, dopiero będzie przedmiotem dyskusji… Bezczelność wasza nie zna granic.

Zobacz także:

Skandal na gali boksu! Miał rywala na deskach i zaczął go… kopać! [WIDEO] Widzieliście?

To dopiero zaskakująca sytuacja i od razu nasuwa się pytanie dlaczego? Zawodnik wygrywa na punkty, ma rywala na deski, a przy tym decyduje się na skandal w ringu. To emocje, a może przemyślana zagrywka…

KSW: Poznaliśmy rywala Tomasza Sarary? To byłaby wojna!

Tomasz Sarara jeszcze w tym roku zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Niewykluczone, że już w tym momencie poznaliśmy rywala krakowianina. Będzie to zawodnik również wywodzący się z kick-boxingu. Do debiutu Tomasza w KSW może dojść tuż po wakacjach.