MMA PLKhamzat ChimaevNajman oburzony treningami Khamzata w WCA: Chyba tak wypowiada się nazwisko tej sz*aty!

Najman oburzony treningami Khamzata w WCA: Chyba tak wypowiada się nazwisko tej sz*aty!

Marcin Najman postanowił zabrać głos. ”El Testosteron” jest oburzony sytuacją, która miała miejsce w WCA Fight Team. W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia Khamzata Chimaeva i Darrena Tilla trenujących w Polsce, a dokładnie w wspomnianym klubie WCA. Częstochowianin w mocnych słowach wypowiedział się o Khamzacie, a przy okazji całą sytuację nazwał skandalem.

Najman

Khamzat Chimaev (11-0) w krótkim czasie zrobił furorę i skupił duże zainteresowanie przy swojej osobie. ”Borz” już dziesiątego września wystąpi w walce wieczoru w największej organizacji na świecie. 28-latek podczas UFC 279 zmierzy się z Natem Diazem (20-13).

”Borz” aktualnie ma za sobą pięć zwycięstw w amerykańskim gigancie – z czego cztery zakończył przed czasem. Khamzat w ostatnim starciu stanął przed ważnym testem. Chimaev jednogłośną decyzją sędziów pokonał Gilberta Burnsa.

Marcin Najman ostro o pojawieniu się Khamzata WCA!

Marcin Najman postanowił mocno zareagować! ”El Testosteron” uważa, że treningi Khamzata Chimaeva w WCA, to skandal.

Przed chwilą zobaczyłem, że w WCA trenował Khamzat Chimaev chyba tak wypowiada się nazwisko tej sz*aty. To jest bliski przyjaciel Kadyrowa, z którym łączyli się w wideo rozmowie. Kadyrow urządzał mu imprezy w Czeczenii. To jest ten sam Kadyrow, który w tym momencie napada Ukraińców w ich domach, ich miastach, wraz z Putinem. Nie chciałbym w to mieszać Czeczenów, bo to bardzo dzielny naród zniewolony przez Putina (…) Ten Chimaev, czy ch*j wie, jak się ta sz*ata nazywa, trenuje sobie w WCA jakby nigdy nic. Jawnie wspierający Kadyrowa przyjeżdża sobie do WCA. Ktoś, kto za to odpowiada, powinien ponieść konsekwencje (…) Ruskie szmaty wraz z Kadyrowem i kadyrowcami zamordowali kilkadziesiąt tysięcy niewinnych ukraińskich obywateli. Spalili miasta, zniszczyli je, zrównali z ziemią, a ktoś – kto jawnie to popiera jakby nigdy nic trenuje sobie w WCA. To jest k**wa skandal absolutny!

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Szeliga o słowach Pasternaka: Ja nie reaguję na te zaczepki internetowych atencjuszy! Widzieliście?

Piotr Szeliga na insta stories krótko skomentował wczorajszą wypowiedź doświadczonego zawodnika MMA – Michała Pasternaka. ”Wampir” w mocnych słowach wypowiedział się o freakowym zawodniku FAME MMA. Ponadto podopieczny Mirosława Oknińskiego zapewnił, że robi ”Szeliego” w minutę.

High League 4: Kubiszyn chętnie zastąpi Denisa Załęckiego i zmierzy się ze ”Szpilą”! Co wy na to?

Mateusz Kubiszyn w rozmowie z Karolem Garncarzem został zapytany o potencjalne wejście na zastępstwo podczas High League 4. Przypomnijmy, że Denis Załęcki siedemnastego września w Gliwicach ma zmierzyć się z Arturem Szpilką. ”Bad Boy” doznał kontuzji, lecz nie zamierza rezygnować z pojedynku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis