MMA PLMarcin NajmanNajman o występie Murańskiego w programie: Te bydle porównało, to do ataku Niemiec na Polskę!

Najman o występie Murańskiego w programie: Te bydle porównało, to do ataku Niemiec na Polskę!

Marcin Najman w mediach społecznościowych postanowił skomentować ostatni występ Jacka Murańskiego w telewizji. ”Muran” ponownie pojawił się w programie ”Sprawa dla Reportera”. Padły mocne słowa!

Najman

Ostatnie starcie częstochowianina miało miejsce w walce wieczoru MMA VIP 4. Pojawiło się sporo kontrowersji po przerwaniu sędziego Piotra Michalaka. Najman po jednym z pierwszych ciosów padł na deski. Dąbrowski był z góry i miał sporo czasu. Mimo wszystko nie potrafił wykorzystać okazji i wykończyć roboty. W drugiej rundzie ”El Testosteron” ruszył po nogi, lecz oponent był na to przygotowany. Doszło do wymiany ciosów. ”Misiek z Nadarzyna” był mocno wstrząśnięty – sędzia nie zamierzał ryzykować i szybko przerwał.

Najbliższa walka ”El Testosterona” odbędzie się na gali WOTORE, gdzie dojdzie do starcia z Pawłem Jóźwiakiem.

Marcin Najman komentuje!

Marcin Najman postanowił w mediach społecznościowych skomentować ostatni udział Jacka Murańskiego w programie ”Sprawa dla Reportera”.

W TVP w Sprawie dla Reportera ponownie wystąpił Jacek Murański. Wystąpiła też jego ofiara nie jaki Pan Kasprzycki. Wiecie co? Nie zagłębiając się w szczegóły, wyobraźcie sobie, że to bydle stary Murański potrafił porównać swoją sprawę z tym Kacprzyckim, że go tam zaatakował do ataku Niemiec na Polskę. Być tak zj**anym i cały czas występować w przestrzeni medialnej, to jest po części nasza wina. Ja mam propozycje dokończmy tą akcje i wypi**dole te bydle z internetu.

Zobacz także:

Zawodniczka była bardzo szczęśliwa po walce! Postanowiła obnażyć się przed kibicami! [WIDEO] Widzieliście?

Do zaskakującej sytuacji doszło na sobotniej gali Bare Knuckle Fighting Championship w Bangkoku. Tai Emery zrobiła sporo, aby jej pierwsza walka na gołe pięści została zapamiętana. Australijka była bardzo szczęśliwa. W pewnym momencie postanowiła obnażyć się przed kibicami.

PRIME grozi upadek? Boxdel: Tam w środku jest problem pomiędzy chłopakami!

Organizacja PRIME SHOW MMA ma kłopoty? Michał Baron jeden z właścicieli FAME MMA wypowiedział się o konkurencji podczas ”Aferek”. Ponadto ”Boxdel” zabrał głos w sprawie potencjalnego powrotu Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego do FAME MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis