MMA PLFAME MMANajman o Wrzosku: Pewien krasnal opowiadał jak to Kasjo ma potworny cios! ”Polish Zombie” z ripostą!

Najman o Wrzosku: Pewien krasnal opowiadał jak to Kasjo ma potworny cios! ”Polish Zombie” z ripostą!

Marcin Najman nie odpuszcza, gdy się o nim wspomina. Jest tak w przypadku ostatnich słów Marcina Wrzoska w programie Oktagon Live. ”Polish Zombie” powiedział, że Kasjusz Życińskim ma mocny cios i jest dla niego dużym faworytem w starciu z Najmanem.

Do walki Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim dojdzie dwudziestego pierwszego listopada. Będzie to co-main event nadchodzącej gali FAME MMA 8. Starcie jest zakontraktowane w formule bokserskiej w małych rękawicach.

Mamy odpowiedź Wrzoska!

Marcin Najman podkreśla, że pierwszy nie zaczyna, ale gdy się o nim wspomina to chętnie odpowiada. Częstochowianin tym razem skwitował ostatnie słowa Marcina Wrzoska, który pojawił się w Oktagonie Live. Były mistrz KSW jest pewny co do tego, kto wygra starcie bokserskie w listopadzie.

Odnośnie opowieści Krasnala o potężnym ciosie Don Kasjo

Opublikowany przez Marcin Najman Niedziela, 13 września 2020

Wczoraj pewien krasnal opowiadał w mediach jak to tarczował Don Kasjo i ten ma potworny cios. W kontekście tego, że nie dał rady znokautował ani przewrócić dużo mniejszego Polaka czy Ambro to brzmi to co najmniej niepoważnie. Natomiast do obu jeśli chcielibyście zobaczyć jak wygląda silny cios w ciężkiej wadze to się przyjrzyjcie.   

Przypomnijmy, że obaj nie przepadają za sobą. Internet nie zapomnij o ich licznych dyskusjach. Wrzosek nie wytrzymał i szybko odpowiedział na post ”El Testosterona”. Sami zobaczcie.

Najman-Wrzosek
Najman-Wrzosek
Najman-Wrzosek

Zobacz także:

Jest wywiad z Marcinem Najmanem po ogłoszeniu walki z Don Kasjo! Czekacie na ten pojedynek?

Marcin Najman już w listopadzie stanie do drugiego pożegnalnego aktu. Zobaczcie co powiedział częstochowianin przed walką z ”Don Kasjo”

Don Kasjo przyznał z czym ma/miał problem! Zaskoczeni?

Kasjusz Życiński już w listopadzie stoczy następny pojedynek w FAME MMA. Były bokser zdradził, że ma problem z..