MMA PLMarcin NajmanNajman o walce z Oświecińskim: Konsekwencją moją byłoby to, że z nim również bym wyszedł!

Najman o walce z Oświecińskim: Konsekwencją moją byłoby to, że z nim również bym wyszedł!

Marcin Najman odpowiadając na pytanie widza stwierdził, że nie miałby nic przeciwko walce z Tomaszem Oświecińskim. Chcielibyście to zobaczyć?

Najman

”El Testosteron” swój najbliższy pojedynek stoczy trzynastego lutego. Będzie to walka wieczoru pierwszej edycji VIP MMA. 41-latek na zasadach mieszanych sztuk walki zmierzy się z ”Taxi Złotówą”. Ma to być pożegnalny pojedynek częstochowianina.

Najman skomentował potencjalną walkę z Oświecińskim!

Marcin Najman ponownie odpowiadał na pytania widzów. Tym razem 41-latek zdradził czy byłby otwarty na potencjalną walkę z Tomaszem Oświecińskim. Najman przy tym postanowił ponownie nawiązać do Pawła Trybały.

Opinie mam ugruntowaną o nim. Dosyć powszechna jest wiedza tego jak się zachowywał. Czy zawalczyłbym z nim? Teraz już nie, bo ja naprawdę chcę zawalczyć już ostatni raz. Natomiast w ogóle/teoretycznie tak. Skoro wyszedłem do drugiego po ”Masie” najsłynniejszego konfidenta w Polsce no to konsekwencją moją byłoby to, że z nim również bym wyszedł.

”Strachu” zadebiutował pod koniec 2017 roku. Oświeciński przeżywał ciężkie chwile w starciu z Popkiem Monsterem. 48-latek wytrzymał, aby w drugiej odsłonie sprawić naprawdę dużą niespodziankę. Mało kto obstawiał, że te starcie może potrwać tak długo. Również gorąco było po walce, gdy wykończony Oświeciński rzucił wyzwanie w stronę Artura Szpilki.

Ostatni pojedynek Tomasz stoczył w czerwcu 2018 roku. Oświeciński podczas KSW 44 od początku rozpuścił ręce. Erko Jun na deskach, a wszyscy w szoku! Gwiazda fitness zaskakująco szybko doszła do siebie, aby za chwilę mocnym uderzeniem ciężko znokautować ”Stracha”. Sami zobaczcie.

Tomasz Oświeciński to aktor. Znamy go choćby z filmów ”Pitbull” Patryka Vegi. W ostatnim czasie Oświecińskiego możemy zobaczyć w serialu ”M jak miłość”.

Zobacz także:

Góra z ”Gry o tron” ma za sobą pokazową walkę! Widzieliście?

Hafþór Júlíus Björnsson stoczył pokazowy pojedynek w boksie. Było to ważne doświadczenie dla siłacza, który we wrześniu stoczy zawodową walkę

Znany raper publikuje wiadomości od gwiazdy FAME MMA! Chciał ją skompromitować?

Na to wygląda. ”Tede” w mediach społecznościowych postanowił skompromitować gwiazdę FAME MMA

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis