MMA PLFENNajman o walce z Jackiem Murańskim: Wyłącznie na MMA-VIP, 120 sekund i po Tobie!

Najman o walce z Jackiem Murańskim: Wyłącznie na MMA-VIP, 120 sekund i po Tobie!

Marcin Najman publicznie wypowiedział się o potencjalnej walce z Jackiem Murańskim, do której miałoby dojść na jednej z najbliższych gal FEN. Pomysł tego zestawienia rzucił na wczorajszej konferencji prasowej przed piątkową galą FEN 34, prezes Paweł Jóźwiak.

Jóźwiak najpierw ogłosił zakontraktowanie Mateusza Murańskiego, którego zobaczymy w walce z Epic Cheat Mealem na piątkowej gali FEN 34 (zastąpi on kontuzjowanego youtubera Jacka Frosta), a potem zrzucił kolejną medialną bombę informując o zakontraktowaniu Jacka Murańskiego, którego planuje zestawić z Marcinem Najmanem.

Najman o walce z Jackiem Murańskim: Wyłącznie na MMA-VIP, 120 sekund i po Tobie!

Najman i Murański mają ze sobą medialny konflikt. Jacek Murański postawił warunki rywalizacji z “El Testosteronem”, którymi są m.in gołe pięści i brak limitu wagowego.

Dla starszego z rodu Murańskich wątpliwa jest jednak wiarygodność Marcina Najmana i chciałby doprowadzić do swojej walki z “El Testosteronem” na gali FEN, który jest dla Murańskiego partnerem w pełni godnym zaufania.

Najman odpowiedział na to wyzwanie na Twitterze:

“Murański, zgodziłem się na wszystkie twoje warunki walki. Twoja gaża 100 tys (za wygraną) idzie do depozytu. To Wy weszliście mi w drogę obrażając mnie. A twój dziadek Wojtek, nie mnie, a tobie rozwaliłby łeb, że dziś nazwisko Murański to synonim Durnia! 120 sekund i po Tobie!”

Tweeta Najmana skomentował Paweł Jóźwiak zachęcając Marcina Najmana do podjęcia rękawic w klatce FEN, ale “El Testosteron” twardo stoi przy swoim:

“Rewanżu nie będzie Paweł ponieważ Murański będzie miał sporty walki wybite z głowy doszczętnie Ta walka beze mnie się nie odbędzie dlatego może odbyć się wyłącznie na MMA-VIP. O ile się Muran nie osra, bo taki scenariusz też poważnie zakładem.”

Zobacz także:

FEN 34: Znamy rywalkę Lil Masti! Wystąpiła na wczorajszym Punchdown!

Podczas trwającej konferencji prasowej promującej nadchodzącą galę FEN 34 poznaliśmy rywalkę byłej mistrzyni FAME MMA – Anieli “Lil Masti” Bogusz. Jak potwierdzili właśnie organizatorzy w klatce FEN na przeciwko Lil Masti stanie… Adrianna Śledź, uczestniczka programu Love Island!

Pan Pawłowski o rozstaniu z FAME: Ludzie myślą, że co noc płaczę do zdjęcia Boxdela! [WIDEO]

Arkadiusz Pawłowski pojawił się na czwartej edycji PunchDown. Były konferansjer FAME MMA w rozmowie z naszym portalem zdradził, że już w czerwcu pojawią się pierwsze informacje odnośnie gali High Leeague.

Tede komentuje werdykt w walce Bonusa BGC: Sędzia skandal!

Po walce wieczoru PunchDown 4 pojawiła się lawina komentarzy. Mowa o dyskusyjnym werdykcie przy walce Piotra ”Bonusa BGC” Witczaka z Andrzejem ”Żuromem” Żuromskim. Na wynik zareagował znany raper ”Tede”.