MMA PLFAME MMANajman o sytuacji na FAME MMA 8: Mogę żałować tyle, że nie zdążyłem jeszcze paru łokci włożyć!

Najman o sytuacji na FAME MMA 8: Mogę żałować tyle, że nie zdążyłem jeszcze paru łokci włożyć!

Marcin Najman nie żałuje tego co się stało na FAME MMA 8! Częstochowianin gwarantuje, że mógł w tej sytuacji wyprowadzić jeszcze parę łokci. To jedyne czego żałuje po gali w Łodzi. 

Walka z ”Don Kasjo” należała do tych wyczekiwanych. Zakontraktowano ją na zasadach bokserskich. Najman niespodziewanie poszedł w nogi, wyprowadził parę ciosów w parterze i zaatakował niskim kopnięciem. Te zachowanie musiało zakończyć się dyskwalifikacją. To nie koniec, bo organizacja zapowiedziała, że już nigdy nie zobaczymy ”El Testosteron” w FAME MMA, a ponadto czeka go kara finansowa.

Cała sytuacja poniżej:

Najman o tym czy żałuje sytuacji na FAME MMA 8: Nie, absolutnie!

Marcin Najman na kanale ”Koloseum” został zapytany czy żałuje tego co się stało na ostatniej gali FAME MMA 8.

Nie, absolutnie. Mogę żałować tylko tyle, że nie zdążyłem mu tam jeszcze paru łokci włożyć w tym parterze. Za to wszystko co wygadywał przed walką! Co dotykało bezpośrednio moją rodzinę i to nie była jedna wypowiedź tylko cały tydzień było kręcenie, i próba rozbijania mi rodziny. Przy uciesze organizatorów, którzy cieszyli się, że oglądalność jest podbijana do rekordowych ilości.    

41-latek swój następny pojedynek stoczy trzynastego lutego. Będzie to walka wieczoru na gali VIP MMA 1. Przeciwnikiem Najmana będzie Szymon ”Taxi Złotówa” Wrzesień.

Poniżej aktualna rozpiska wydarzenia:

1.Fit Dzik vs. Adrian Cios (mma)
2.Marcin Rekowski vs. Patryk Kowoll (mma)
3.Przemysław Opalach vs. TBA (mma)
4.TBA vs. TBA (K1)
5.TBA vs. TBA (mma)
6.Ewa Piątkowska vs. TBA (mma)
7.Najman vs. Złotowa (mma)

Zobacz także:

Wiemy dlaczego Khamzat Chimaev wycofał się z walki z Leonem Edwardsem!

Wiemy już dlaczego Khamzat Chimaev wycofał się z walki z Leonem Edwardsem! Jeden z tych zawodników, którzy przebojem wdarli się w szeregi największej organizacji MMA na świecie i przepychają się w niej łokciami musiał wycofać się z ogłoszonej walki z Brytyjczykiem.

Kawulski skomentował wybryk Gamrota! Widzieliście?

Maciej Kawulski postanowił skomentować ostatni wybryk Mateusza Gamrota. Chodzi o scysję z policją.