MMA PLMarcin NajmanNajman o planach Jacka Murańskiego, który chce zostać prezydentem RP: Oddajcie mu leki!

Najman o planach Jacka Murańskiego, który chce zostać prezydentem RP: Oddajcie mu leki!

Marcin Najman przesłuchał wywiad Arkadiusza Hnidy z MMA.PL z Jackiem Murańskim i odniósł się o planach celebryty, który zdradził, że w przyszłości chce zostać ministrem sprawiedliwości, a później nawet i prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej.

Najman o planach Jacka Murańskiego, który chce zostać prezydentem RP: Oddajcie mu leki!

Najman, który od dawna jest zestawiany z Jackiem Murańskim w klatce, tym razem zaapelował do osób z jego bliskiego otoczenia, by oddały mu leki, bo choroba celebryty – którą zdiagnozował Najman – najwyraźniej postępuje w bardzo szybkim tempie:

“Można pożartować, można się pośmiać, ale ja uważam, że to poważna sprawa. To są zaburzenia, poważne zaburzenia i apeluję do osób, które są w jego otoczeniu, by oddały mu leki, które z pewnością zaprzestał brać. A to widać ewidentnie. Nie wiem czy tutaj chodzi o chorobę dwubiegunową, natomiast to na pewno jest coś poważnego.”

Całą wypowiedź Najmana w sprawie Jacka Murańskiego znajdziecie poniżej:

Zobacz także:

Materla po zwycięstwie na EFM SHOW 2: Jestem bardzo samokrytyczny co do tego pojedynku! [WIDEO]

W ubiegłą sobotę w Sofii miała miejsce gala EFM Show 2. W walce wieczoru Michał Materla pokonał Moise Rimbona przez jednogłośną decyzje sędziów. Tym samym zrewanżował się francuzowi za walkę sprzed 15 lat.

Skusi się? Artur Szpilka: Bokser vs. Bokser w MMA!

Nadal nie wiadomo, co dalej z karierą Artura Szpilki. Były pretendent do tytuł mistrza świata organizacji WBC nie zamyka sobie furtki na powrót do ringu, jednak również jest otwarty… na swój debiut w MMA!

Łukasz Jurkowski reaguje na pierwsze zwycięstwo transpłciowej ”zawodniczki”: Pi**dolony żart!

Łukasz Jurkowski (17-12) postanowił zareagować na twitterze! Mowa o Alana McLaughlin – została ona drugą transpłciową kobietą, która zadebiutowała w MMA. ”Juras” nie jest fanem takiego rozwiązania i zapewnia, że kwestią czasu jest aż dojdzie do tragedii.