MMA PLFAME MMANajman nie zgadza się z Adamkiem! ”El Testosteron” uważa, że Ferrari pokona Łaszczyka!

Najman nie zgadza się z Adamkiem! ”El Testosteron” uważa, że Ferrari pokona Łaszczyka!

Wideo z reakcją Tomasza Adamka na umiejętności Amadeusza Roślika spotkało się ze sporym rozgłosem oraz z wieloma komentarzami. Swojego zdania nie omieszkał wyrazić również Marcin Najman.

FAME MMA 17 coraz bliżej. Już za niecałe 3 tygodnie poznamy zwycięzcę głośnego main eventu – “Ferrari” vs “Szczurek”. Wiele osób ze środowiska boksu, w tym Tomasz Adamek, skreśla oponenta Kamila Łaszczyka. “Góral” się nie patyczkował, mówiąc wprost, że Amadeusz nie umie walczyć i przegrałby z Kamilem nawet na ulicy.

Najman odpowiada!

Przyszły rywal Jacka Murańskiego postanowił skomentować słowa byłego mistrza IBF wagi junior ciężkiej za pomocą swojego instagrama.

Tomasz Adamek wypowiedział się na temat walki Łaszczyka z “Ferrarim”. Obejrzał jakieś tam treningi bokserskie Amadeusza i stwierdził, że nie umie się bić i napewno wygra Łaszczyk. Otóż moi drodzy jest to bardzo częsty błąd bokserów, którzy nie mają pojęcia, że oceniając walkę, jak i treningi zawodnika tylko w płaszczyźnie bokserskiej i nie biorąc pod uwagę tego, że będą tam obalenia i inne metody walki jak zapasy, bardzo często w tym swoim wąskim pojmowaniu walki ocenieją walkę MMA. I dlatego bardzo często się mylą. (…) Osobiście uważam, że Ferrari przewróci Łaszczyka, który będzie bezbronny. Malutki, bezbronny i będzie po walce.

Przypomnijmy, że na ten moment to “Szczurek” jest stawiany w roli faworyta przez bukmacherów. Czy freak-fighter walczący głównie w MMA, którego cechują agresja i nieprzewidywalność, pokona w swojej formule chudszego, a zarazem niepokonanego pięściarza? Wszyscy niecierpliwie wyczekujemy zwieńczenia tego konfliktu, które nastąpi już 3 lutego.

Zobacz także:

Łaszczyk ostro o Ferrarim: Zrobię wszystko, żeby tego gościa ośmieszyć i go zlać!

Kamil Łaszczyk w rozmowie z Cezarym Kolasą (Onet.pl) w mocnych słowach wypowiedział się o swoim najbliższym przeciwniku Amadeuszu Rośliku. Do ich walki dojdzie już trzeciego lutego na gali FAME MMA 17 w Krakowie. Warto zaznaczyć, że będzie to main event.

Mirosław Okniński po przegranej Pasternaka: Dla mnie Michał nie przegrał tej walki!

Trener Mirosław Okniński zabrał głos w mediach społecznościowych po piątkowej przegranej Michała Pasternaka (16-9). ”Wampir” wystąpił w co-main evencie gali CAVEMMA 2 w Jastrzębiu-Zdroju. Trener uważa, że Pasternak wygrał walkę mentalnie i medialnie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis