MMA PLMarcin NajmanNajman mocno odpowiada Murańskiemu: Młoda spi**dolina! Stary już do mnie nie wyjdzie!

Najman mocno odpowiada Murańskiemu: Młoda spi**dolina! Stary już do mnie nie wyjdzie!

Marcin Najman na swoim kanale YouTube postanowił odpowiedzieć na słowa Mateusza Murańskiego. Ponadto ”El Testosteron” wypowiedział się dłużej o Kamilu Łaszczyku. Najman postanowił zaprosić pięściarza na sparing do Częstochowy.

Murański

Mateusz w rozmowie z naszym portalem zdradził, że w tym roku może dojść do jego starcia z częstochowianinem.

Natomiast ja mogę powiedzieć tylko tyle jeszcze odnośnie swojej osoby… co ja mogę powiedzieć – jedno! Marcinku podpisz ten papier i wchodź do tej klatki. I tego pampersika ufajdanego, to go zmyj, wyrzuć i podpisz kontrakcik i się bijemy jeszcze w tym roku fraj*rze bity na łeb! Tak, bo ta bita szata wiesz… Jak takie coś jak Marcin Najman stoczył jakieś kilkanaście żenujących walk bokserskich z gośćmi, którzy ujemny rekord, wygrał z 63-letnim ”Miśkiem z Nadarzyna”, Ryśkiem Szczeną i on ma prawo oceniać walkę mojego ojca po starciu z Tańculą – że żenada, jak to jest możliwe że on to bije tym uderzeniem. No szmata taka bita, która by odklepała tą walkę po 30-sekundach ma jakiekolwiek prawo głosu. Marcinku no nie masz prawa głosu. Podpisz ten kontrakt i się napi**dalamy szm**o. 

Najman odpowiada!

Marcin Najman postanowił mocno odpowiedzieć na słowa Mateusza Murańskiego. Było też o Kamilu Łaszczyku…

Natomiast to, że ten krasnalek przypi**dolił się do mnie, to już jest dla mnie rzecz nie zrozumiała. No, bo jak można na serio odbierać tego typu wypowiedzi, że on coś do mnie… Posłuchaj krasnal nigdy w życiu się na twój temat nie wypowiadałem. Ja rozumiem, że jest w Tobie pewne rozgoryczenie – że boksujesz, boksujesz i ch** z tego jest, ja sobie z tego zdaję sprawę, ale to, że zesrałeś się do mnie, to jest głupi błąd. Mam taką propozycję jak jesteś taki ku**a kozak, to przyjedź w sobotę, lub niedzielę do Częstochowy. Pójdziemy na matę, założymy rękawice do MMA i zrobimy sparingek. Nie szukaj żadnych wymówek, tylko po prostu przyjeżdżaj w sobotę do Częstochowy i zobaczysz ile ten twój boks jest warty w MMA. To jest rzecz pierwsza, a rzecz druga, to ta młoda spi**dolina mówię o tym młodym Murańskim. Robi wszystko, żebym zaakceptował jego, a nie jego ojca do walki w grudniu. Robi wszystko. No i w takich kategoriach trzeba to odbierać, bo sami widzieliście tą konfrontację moją z nim, gdzie zachowywał się tam.. były przebłyski człowieczeństwa. Teraz okazało się jednak, że to spi**dolina i nie ma co liczyć na długotrwałe efekty jakiejś tam przemiany, bo nie ma na to szans. Łaszczyka mogę wyjaśnić w weekend jak przyjedzie aż głupio się czuje, że muszę takiego krasnala złapać za łeb, ale sam chciał. A druga sprawa jeżeli trzeba, to młodego Murańskiego, za starego też wezmę – nie ma problemu. Przecież wiadomo, że stary już do mnie nie wyjdzie, to jest oczywiste i w ogóle nie ma co sobie tym zaprzątać głowy.               

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Paweł Bomba komentuje słowa Chica: Pewnie mu się spodobałem! No knur, łatwy knur! Widzieliście?

Paweł Bomba w rozmowie z portalem MMA Bądź na bieżąco został zapytany o ostatnią wypowiedź Tomasza Chica. Czy dojdzie do takiego starcia w niedalekiej przyszłości? Tego nie możemy wykluczyć.

Były zawodnik KSW uciekł z Rosji po tym jak został powołany do walki na Ukrainie?!

Jak podaje portal bloodyelbow były zawodnik KSW – Marif Piraev (32-5-1) miał opuścić Rosję po tym jak został powołany do walki na Ukrainie. Według jego kolegi Shamila Gamilova – Marif otrzymał wezwanie do wojska kilka dni temu i miał się zgłosić do rejestracji w lokalnym biurze poboru. Z tego też powodu Piraev miał uciec przez granicę Rosji z Gruzją.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis