MMA PLMarcin NajmanNajman ma nagrodę dla Miśka z Nadarzyna, jeśli ten wygra z nim walkę: Będziesz mógł pochodzić z tym łańcuchem

Najman ma nagrodę dla Miśka z Nadarzyna, jeśli ten wygra z nim walkę: Będziesz mógł pochodzić z tym łańcuchem

Marcin Najman ma nagrodę dla Miśka z Nadarzyna, jeśli ten wygra z nim walkę zapowiedzianą na jedną z najbliższych gal MMA VIP.

Najman ma nagrodę dla Miśka z Nadarzyna

Przypominamy, że Marcin Najman ma przed sobą dwie konfrontacje. Pierwsza odbędzie się na początku 2022 roku, ale rywal nie jest jeszcze znany, a do drugiej dojdzie nieco później. Wówczas przeciwnikiem legendarnego “El Testosterona” będzie 60-letni Misiek z Nadarzyna.

Najman ma nagrodę dla Miśka z Nadarzyna, jeśli ten wygra z nim walkę: Będziesz mógł pochodzić z tym łańcuchem

Obaj panowie ogłosili ich walkę w wywiadzie z Hubertem Mściwujewskim z portalu MMA Bądź na Bieżąco.

Najman dołożył jeszcze nagrodę dla Miśka z Nadarzyna. Jeśli ten wygra walkę z nim, to na co będzie mógł liczyć? Oddajmy głoś GOAT-owi:

“Misiek, Misiek, jak ze mną wygrasz, to będziesz se mógł cały dzień pochodzić w tym łańcuchu. Dostajesz ten łańcuch, żebyś mógł sobie cały dzień w nim pochodzić. Ja dotrzymam słowa, także wszystko przed tobą. Bo dać, to ci mogę jedynie po łbie i to dostaniesz, a ten łańcuch dostaniesz tylko do pochodzenia.”

Zobacz także:

Cage Warriors 132: Bracia Figlak ponownie wygrywają! Walka o pas coraz bliżej?

O braciach Figlak jest coraz głośniej na wyspach! Mike i Mateusz ponownie wystąpi na jednej gali Cage Warriors. Podczas 132 edycji czekały ich niemałe wyzwania. Bracia Figlak odnotowali ważne zwycięstwa i mają nadzieję, że już niebawem powalczą o pas.

Bonusy po UFC 269. Sensacyjna mistrzyni wśród nagrodzonej ósemki! [WIDEO]

Dana White okazał się niezwykle hojny. Po gali UFC 269 w Las Vegas przyznano bowiem bonusy aż dla ośmiorga zawodników.

Marek Samociuk przed KSW 65: Nie przeszkadza mi też to, że nie jestem stawiany w roli faworyta

Podczas gali KSW 65 po raz drugi do okrągłej klatki wejdzie Marek Samociuk, który w pierwszym boju dla KSW pokonał Izu Ugonoha.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis