MMA PLArtur SzpilkaNajman jest przekonany o zwycięstwie ze Szpilką w MMA: Wygrałbym bez większych problemów!

Najman jest przekonany o zwycięstwie ze Szpilką w MMA: Wygrałbym bez większych problemów!

Marcin Najman na swoim kanale YouTube odpowiadał na pytania widzów. ”El Testosteron” został zapytany o potencjalny pojedynek z Arturem Szpilką w formule MMA. Były pięściarz zapewnił, że w tym momencie kariery pokonałby popularnego ”Szpile”.

Najman

Przypomnijmy, że pięściarz pochodzący z Wieliczki szykuje się do wyczekiwanego debiutu w mieszanych sztukach walki. Artur osiemnastego czerwca podczas gali KSW 71 w Toruniu stanie do rewanżowego starcia z Sergey’em Radczenko. Pierwszy pojedynek w Łomży wygrał Szpilka, lecz werdykt należał do tych kontrowersyjnych.

Najman ostatni pojedynek stoczył na gali MMA VIP 4. W main evencie skrzyżował rękawice z Mirosławem ”Miśkiem z Nadarzyna” Dąbrowskim. W pierwszej rundzie ”El Testosteron” miał duże kłopoty. Po jedynym z pierwszych ciosów Najman padł na deski. ”Misiek z Nadarzyna” nie wykorzystał okazji. W drugiej odsłonie Marcin trafił mocnym ciosem. Dąbrowski chwiał się na nogach – sędzia Piotr Michalak nie chciał ryzykować i przerwał walkę.

Marcin Najman jest przekonany!

Marcin Najman na kanale YouTube odpowiadał na pytania kibiców. ”El Testosteron” wypowiedział się o potencjalnym starciu z Arturem Szpilką.

Rozumiem, że jakbym widział swój pojedynek z Arturem? W tej chwili z takim Arturem, który ma zadebiutować w MMA, wygrałbym bez… W MMA wygrałbym bez większych problemów wydaje mi się. To jednak trochę czasu, gdy ja w tym MMA jestem. Mam 11 walk, a od kiedy zacząłem trenować z Damianem Herczykiem. Półtora roku solidnie prze trenowaliśmy, to od tego momentu mam z ostatnich 6 walk MMA – 4 wygrane. Tu nie chodzi o statystyki, a nawet w tych przegranych walkach również zaprezentowałem dużo takich elementów, których się u Damiana nauczyłem. Na przykład Piechowiak nie mógł mnie obalić.

Sami zobaczcie:

ROZPISKA KSW 71:

Walka wieczoru | Main event
Walka o pas kategorii lekkiej| KSW Lightweight Championship Bout
70,3 kg/155 lb: Marian Ziółkowski #C (24-8-1 1NC, 6 KO, 13 Sub) vs Sebastian Rajewski #2 (12-6, 4 KO)
Karta główna | Main card
120,2 kg/265 lb: Marcin Różalski (7-4, 4 KO, 2 Sub) vs TBA
70,3 kg/155 lb: Borys Mańkowski #1 (22-9-1, 3 KO, 8 Sub) vs Daniel Torres #1 FW (13-5, 1NC, 7 KO, 1 Sub)
105 kg/231 lb: Artur Szpilka (0-0) vs Sergiej Radczenko (1-1, 1 KO)
61,2 kg/135 lb: Jakub Wikłacz #1 (12-3-1, 9 Sub) vs Bruno Augusto dos Santos #3 (10-3, 1 KO, 5 Sub)
120,2 kg/265 lb: Filip Stawowy (9-2, 8 KO) vs Michal Martínek (9-3, 6 KO)
70,3 kg/155 lb: Donovan Desmae #5 (15-8, 7 KO, 4 Sub) vs Artur Sowiński (22-13 2NC, 8 KO, 7 Sub)
93 kg/205 lb: Marc Doussis (7-1 1 NC, 5 KO, 2 Sub) vs Przemysław Dzwoniarek (3-1, 2 KO)

Zobacz także:

High League 3: Wyniki NA ŻYWO! Wielkie emocje na gali! Zobacz, kto wygrał pojedynki! Czekacie?

Gala High Leauge 3 już na żywo! Kibice doczekali się wydarzenia, które można oglądać live w systemie PPV lub będąc na żywo w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu. W tym artykule można śledzić wyniki walka po walce. Kto wygrał swoje pojedynki? – Zobacz! Start o godzinie 20:00.

Szef GROMDA mocno o Denisie Załęckim: Powinien mi podziękować, że jest w tym miejscu! [WIDEO] Widzieliście?

Mariusz Grabowski pojawił się wczoraj na ceremonii ważenia High League 3 w Ergo Arenie. Szef GROMDY w rozmowie z naszym portalem wypowiedział się o swoim byłym zawodniku – Denise Załęckim. ”Bad Boy” już dziś ma do wyjaśnienia konflikt z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem. Walka została zakontraktowana w formule MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis