MMA PLMarcin NajmanNajman jednak nie wróci? ”Okazał się kompletnym wariatem szukającym wyłącznie fejmu!”

Najman jednak nie wróci? ”Okazał się kompletnym wariatem szukającym wyłącznie fejmu!”

Wszystko wskazuje na to, że Marcin Najman nie wróci jednak do klatki. ”El Testosteron” w mediach społecznościowych twierdzi, że Jacek Murański liczy na zasięgi/pieniądze, a nie na walkę! Wydaje się, że starcie z Pawłem Jóźwiakiem również jest mocno zagrożone.

Marcin Najman ostatnią pożegnalną walkę stoczył trzynastego lutego. 42-latek wystąpił na pierwszej edycji MMA VIP. Najman nie będzie dobrze wspominał starcia z Szymonem Wrześniem. ”Taxi Złotówa” w drugiej rundzie znalazł sposób na zakończenie walki przed czasem. Było konfetti i tort, ale nie było… zwycięstwa.

Najman nie wróci już do klatki?

Taki scenariusz też trzeba brać pod uwagę. Marcin Najman zapewnia, że był gotowy wrócić na walkę z Jackiem Murańskim, ale nie jest łatwo zorganizować takie zestawienie. Tym samym Najman zapowiada pozostanie na sportowej emeryturze.

Póki co ja cały czas znajduje się na emeryturze sportowej. Były pomysły by palnąć starego Murańskiego, ale on okazał się kompletnym wariatem szukającym wyłącznie fejmu, a nie walki. Teraz zapewnia on, na ten przykład, że pokona nie tylko mnie, ale również Zadore i Pudziana. Ten człowiek po tym co mówi, nie nadaje się do klatki tylko w kaftan i do Wariatkowa. Żaden lekarz psychiatra nie da mu zezwolenia na walkę. Może po jakimś czasie dostanie zgodę na łapanie pokemonów telefonem. To wszystko. A co do Jóźwiaka, to on również nie szuka walki, a rozgłosu. Dlatego pozostaje ja na emeryturce i jest mi z tym całkiem dobrze. Pozdrowienia

Zobacz także:

Kowalkiewicz o decyzji Justyny Haby: To oznacza, że po prostu się do MMA nie nadaje! Ma racje?

Karolina Kowalkiewicz (12-6) już siódmego sierpnia wraca do klatki UFC. Polak przed wylotem do Stanów Zjednoczonych została zapytana o ostatnią decyzję Justyny Haby (3-1), która postanowiła, że zakończy karierę.

Diablo o walce z Szpilką w MMA: 25% do 75 dla Włodarczyka! Chcielibyście zobaczyć takie zestawienie?

Krzysztof Włodarczyk (59-4-1, 39 KO) pojawił się na sobotniej gali Elite Fighters 1 w Rzeszowie. ”Diablo” w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany o potencjalne starcie z Arturem Szpilką (24-5, 16 KO) w mieszanych sztukach walki.