MMA PLFAME MMANajman idzie na wojnę z FAME MMA! Chce pieniędzy za walkę z Don Kasjo!

Najman idzie na wojnę z FAME MMA! Chce pieniędzy za walkę z Don Kasjo!

Marcin Najman idzie na wojnę z FAME MMA! “El Testosteron” zareagował na mocne oświadczenie poznańskiej organizacji na temat jego ostatniej walki na FAME MMA 8.

Tam, Marcin Najman został zdyskwalifikowany w walce z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. Były pięściarz najpierw obalił, a potem kopnął przeciwnika, co w walce w formule bokserskiej jest niedopuszczalne. Za swoje zachowanie w klatce FAME MMA, został zdyskwalifikowany.

Najman idzie na wojnę z FAME MMA! Chce pieniędzy za walkę z Don Kasjo!

FAME MMA nie pozostało głuche na zachowanie “El Testosterona”. W specjalnym oświadczeniu poznańska organizacja poinformowała o karze finansowej dla Najmana oraz podjęciu kroków prawnych przeciwko jego trenerowi – Damianowi Herczykowi, który podczas awantury po walce z Don Kasjo wykręcił mu nogę:

Poza tym, Marcin Najman i Damian Herczyk zostali dożywotni zakaz udziału w galach FAME MMA. “El Testosteron” nie otrzyma także swojego wynagrodzenia za sobotnią walkę.

I z tym, Najman się oczywiście nie zgadza. W mediach społecznościowych zareagował na oświadczenie swojego pracodawcy i zapowiada wojnę prawną:

No to w kilku zdaniach podsumowania. Nie wiem o jakie rozwiązanie umowy chodzi skoro skończyła się ona w dniu walki. …

Posted by Marcin Najman on Monday, November 23, 2020

Na dodatek, Marcin Najman opublikował na Instagramie filmik, w którym zasugerował, że otrzymał już dwie propozycje od największych polskich organizacji mieszanych sztuk walki i po kontrakcie z FAME MMA nie będzie płakał.

Jak myślicie, kto się zgłosił po wielkiego “El Testosterona”?

Zobacz także:

Herczyk przeprasza za akcję z Don Kasjo! Co wy na to?

Damian Herczyk postanowił przeprosić za swoje zachowanie podczas sobotniego FAME MMA 8. Na trenera z Bielsko-Białej spadła duża krytyka.

Parke następnym rywalem Don Kasjo? To może się wydarzyć!

Norman Parke nie odpuszcza. Tym razem w mediach społecznościowych zaatakował Don Kasjo