MMA PLMarcin NajmanNajman i Murański znowu w akcji! Doszło do ostrej wymiany zdań!

Najman i Murański znowu w akcji! Doszło do ostrej wymiany zdań!

Nie od dziś wiadomo, że Marcin Najman i Jacek Murański mają między sobą na pieńku. Na Facebooku pojawiła się kolejna potyczka słowna obu panów. Bardzo możliwe, że w niedalekiej przyszłości “El Testosteron” oraz Muran ponownie zjawią się na konfrontacji, która dostępna będzie na naszym kanale YouTube.

Murański

Przy okazji gali High League 3 wybraliśmy się w sobotę do klubu CrossCore Fight Gym, gdzie Jacek Murański szlifował swoje umiejętności pod okiem trenera Roberta Maruszaka. Jednakże, nagraliśmy ich mocny sparing, w którym widać było, że Muran poczynił postępy. Nagraliśmy również wywiad, który dostępny jest już na naszym YouTubie.

Murański i Najman w wymianie zdań!

Ponadto redaktor MMA.pl Arkadiusz Hnida poprowadził trzy internetowe konfrontacje Najmana z Murańskim, które łącznie zdobyły prawie 1 mln wyświetleń. Teraz miał okazję przeprowadzić rozmowę z Muranem pierwszy raz na żywo. Później dodał na Facebooka zdjęcie z tego zdarzenia, pod którym w komentarzach odpalił się “El Testosteron”.

I zaczęło się…

Marcin Najman: Arku, ceni się, że w końcu pokazałeś temu ułomnemu koledze jak zadaje się ciosy. Może się w końcu nauczy lewy, prawy.

Arkadiusz Hnida: Pan Jacek Murański jest w formie. Sam miałem szansę coś podpatrzeć i się nauczyć. Czekamy na walkę.

Marcin Najman: Rozumiem kurtuazję i Twoje dobre wychowania. Pan Jacek nie umie nic, oprócz gadania bzdur. Do dziś nie zadała żadnego ciosu w walce. Mam nadzieje, że mu pokazałeś jak zadaje się lewy, prawy.

Arkadiusz Hnida: Już niebawem na MMA.pl materiał z treningu Pana Jacka i zobaczy Pan ciosy.

Jacek Murański: Marcin Najman ten się będzie śmiał kto się będzie śmiał …ostatni ignorancie.

Jacek Murański: Arkadiusz Hnida lekkiego sparingu też …Panie Arku.

Marcin Najman: Jacek Murański Jasne „gladiatorze”. To czemu za synusia się chowasz? Nic nie umiesz ofermo. Nie ustoisz jednej minuty ze mną. Ja nie jestem Arek. Pierwsze trafienie i game over przygłupie

Wywiad z Jackiem Murańskim

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis