MMA PLMarcin NajmanNajman i Boniek wchodzą w dyskusję: Tylko dlaczego od razu fotel prezesa?

Najman i Boniek wchodzą w dyskusję: Tylko dlaczego od razu fotel prezesa?

Zbigniew Boniek postanowił zareagować i wspomniał o gali MMA VIP 4, która ma się odbyć dwudziestego piątego lutego. Legendarny piłkarz postanowił zapytać ”El Testostrona” czy gala się odbędzie i ponadto skomentował zamieszanie przy ”Słowiku”.

Najman

Trzeba przyznać, że w mediach powstała gigantyczna burza po ogłoszeniu bossa MMA VIP. Krzysztof Stanowski nie mógł pogodzić się z takim ogłoszeniem i w mocnych słowach skomentował całą sytuację. Ponadto już dwa miasta Kielce i Pruszków wycofały się – właśnie tam mogło dojść do czwartej edycji.

Zbigniew Boniek: Uważam, że każdy po odbyciu kary ma prawo do pracy!

Zbigniew Boniek postanowił wejść w krótką dyskusję z Marcinem Najmanem. Legenda była ciekawa czy ostatecznie dojdzie do gali MMA VIP 4.

Jak myslicie, odbędzie się ta Gala czy nie? @K_Stanowski@MarcinNajman … ps. Po prostu grzecznie pytam

Zibi Aparacie, ja już nawet wiem gdzie ta gala się odbędzie. Jak będziesz drogi Zbyszku 25 lutego w Polsce to zapraszam. Pokażę Ci parę myczków w klatce

Uważam że każdy po odbyciu kary ma prawo do pracy. Tylko dlaczego od razu fotel prezesa? Może lepiej byłoby zacząć od niższego poziomu…

Ja jestem prezesem Zbyszku. Andrzej Zieliński jest pracownikiem. Wystarczy spojrzeć w KRS. Freakowe mma to również show. I takie show odbyło się w niedziele.

Zobacz także:

Prezenter MMA VIP przeprasza za udział w konferencji ze “Słowikiem”: Zostałem wrzucony na minę, bandytów potępiam! Widzieliście?

Zamieszanie wokół sobotniej konferencji prasowej przed galą MMA VIP 4 nie cichnie! Tym razem mamy komentarz prezentera Mikołaja Janusza, który przeprosił fanów za to, że był częścią wydarzenia, w którym udział wziął były przywódca gangu pruszkowskiego.

Denis Załęcki o Jacku Murańskim: Jest ku*wa twardy, on dostał tyle bomb i nie dało się go odciąć! Zaskoczeni?

Legendarna już wytrzymałość Jacka Murańskiego robi wrażenie na największych twardzielach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis