MMA PLMarcin NajmanNajman dziękuje kibicom: Bądźcie spokojni, zniszczymy tę patologię!

Najman dziękuje kibicom: Bądźcie spokojni, zniszczymy tę patologię!

Foto: Twitter Marcin Najman

Już 21 listopada odbędzie się gala Fame MMA 8. W co-main evencie wydarzenia Marcin Najman skrzyżuje rękawice z Kasujszem Życińskim.

Sytuacja na linii Najman – Don Kasjo jest napięta od kilku miesięcy. Nie inaczej było na niedzielnej konferencji prasowej. Bohaterowie co-main eventu byli głównymi aktorami wydarzenia. Zarówno Najman jak i Życiński nie szczędzili ciężkich słów odnośnie swojego rywala. Niedługo po konferencji El Testosteron podziękował swoim fanom za dobre słowa jakie skierowali w jego stronę po zakończonym wydarzeniu.

Dzisiaj to nagranie kieruję do was, do kibiców, którzy tak dzielnie wspierają mnie przed tą potyczką 21 listopada na Fame MMA 8. Dostałem po tej konferencji dziesiątki, jak nie setki wiadomości. (…)Wiem, że jest wielu, którzy po tej konferencji zmienili front – pierwotnie kibicowaliście Don Kasjo a teraz przeszliście na moją stronę, widząc jaki poziom żenady płynie z jego przekazu. Nie obawiajcie się, bo on w tej walce nie ma żadnych szans.

Marcin Najman o formule walki z Don Kasjo

Na życzenie Kasjusza walka odbędzie się w jego koronnej dyscyplinie, czyli boksie. Co ciekawe przeciwny temu pomysłowi był Marcin Najman, który sam uprawiał zawodowo pięściarstwo. Były bokser wolał aby walka została stoczona na zasadach MMA. Ostatecznie uwzględniając zdanie obu zawodników włodarze zdecydowali się na formułę boksu w małych rękawicach.

Na nagraniu, były bokser wypowiedział się o kulisach ustalania formuły w jakiej zmierzy się z Don Kasjo.

Nie zgodził się na MMA, wiem to ja, wiedzą to włodarze, którzy usilnie przez kilka tygodni próbowali wymóc na nim, żeby była to walka w formule MMA. Nie zgodził się, z wiadomych przyczyn. Ja przyjąłem wszystkie reguły jakie on chciał, bo to on wybrał sobie dziedzinę, natomiast jedna różnica będzie taka, że tym razem nic mu to nie pomoże. Trafię go lub lewą, lub prawą i go po prostu znokautuję. Nie sądzę, żeby ta walka wyszła poza pierwszą rundę. (…)

Bądźcie spokojni zniszczymy patologię

Mamy do czynienia z arcy patologią, dno przy nim to są himalaje. Nie oczekujcie, że ja się włączę w dyskusje na tym poziomie, bo to przekracza wszelkie granice. (…) Bądźcie spokojni, niczym się nie przejmujcie, tą żenującą patologię zniszczymy już 21 listopada i uwolnimy Fame MMA od tego typu rynsztoka. Nie słowa, a czyny, znokautujemy go, bądźcie spokojni.

Tak jak powiedział Marcin Najman – nie słowa, a czyny. Już za miesiąc zawodnicy będą mogli zmierzyć się w klatce i udowodnić sobie kto naprawdę jest lepszy.

Kogo zobaczymy w pozostałych starciach?

Karta walk Fame MMA 8:

 1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
 2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
 3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
 4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
 5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
 6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
 7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
 8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
 9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
 10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran
 11. Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska – TBA

Zobacz także:

Kuriozalne zachowanie, zawodnik zwolniony z UFC! Jak wy to oceniacie?

Zawodnik dopuścił się karygodnego zachowania. Popierał działanie terrorystyczne, do którego doszło ostatnio we Francji

Już pod koniec października starcie mężczyzny z kobietą! Powinno do tego dojść?

To jest dopiero szok! Tak to prawda.. Pod koniec października dojdzie do konfrontacji mężczyzny z kobietą