MMA PLAndrzej GołotaNajman stanowczo zaprzecza plotkom o starciu Gołota-Tyson na MMA VIP: To kaczki dziennikarskie!

Najman stanowczo zaprzecza plotkom o starciu Gołota-Tyson na MMA VIP: To kaczki dziennikarskie!

Marcin Najman postanowił zareagować. Mowa oczywiście o plotkach pojawiających się na kanale ”Szalony Reporter”, gdzie stwierdzono, że możliwa jest rewanżowa walka Andrzeja Gołoty (41-9-1, 33 KO) z Mike Tysonem (50-6, 44 KO) w Polsce. ”El Testosteron” zapewnia, że dopóki jest właścicielem MMA VIP, to nigdy taka sytuacja nie będzie miała miejsca w jego organizacji.

Gołota

Andrzej Gołota w 2020 roku w rozmowie z sport.pl zareagował na powrót Tysona. Polak stwierdził, że jest gotowy wrócić i stoczyć rewanż.

Mógłbym z nim walczyć. Na poważnie. Nie ma problemu

”Żelazny Mike” postanowił wrócić na ring. Do walki Tysona z Royem Jonesem Jr (66-9, 47 KO). doszło dwudziestego ósmego listopada 2020 roku. Wojownik z Brooklynu pokazał się z dobrej strony i udowodnił, że jest gotowy na jeszcze parę pokazowych pojedynków. Gorzej było z Royem, który już po jednej z pierwszych rund oddychał rękawami. Ostatecznie sędziowie wskazali na remis.

Marcin Najman dementuje!

Marcin Najmana na swoim kanale postanowił zabrać głos w sprawie plotek o rewanżowym pojedynku Andrzeja Gołoty z Mike Tysonem. ”El Testosteron” zapewnia, że nie było nawet takich planów, a co dopiero rozmów.

Moi drodzy pragnę bardzo, ale to bardzo jasno i klarownie zdementować pogłoski, jakieś kaczki dziennikarskie na temat tego, że MMA VIP próbuje zorganizować walkę Andrzeja Gołoty z Mike Tysonem w formule MMA. Dopóki ja jestem prezesem tej organizacji, nie tylko nic takiego się nie wydarzy – nigdy nawet takie opcje nie były brane pod uwagę. Jestem człowiekiem, który zorganizował ostatnią pożegnalną walkę Andrzejowi Gołocie, jestem człowiekiem który w prywatnych rozmowach już po tej walce zawsze mówił wprost, że on już swoje na ringu zrobił i nie powinien wracać. Jest mu to do niczego niepotrzebne, miał piękne pożegnanie w Częstochowie, z tortem, z kibicami, transmitowana gala była w TVP 1.

Całe wideo poniżej:

Co wy o tym myślicie?

Zobacz także:

Denis Załęcki o potencjalnym rewanżu z Kwiecińskim: Jest chętny to niech wychodzi na The War! Co wy na to?

Denis Załęcki w rozmowie z portalem FanSportu.pl został zapytany o potencjalny rewanż z Alanem Kwiecińskim. ”Bad Boy” jest otwarty na taką rywalizację i proponuje pojedynek w organizacji The War.

Karolina Wójcik zawalczy o kontrakt z UFC. Wielka szansa przed Polką! Widzieliście?

Karolina Wójcik (8-2) stanie przed szansą na zdobycie kontraktu z organizacją UFC. Polak wystąpi bowiem na jednej z gal Dana White’s Contender Series.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis