MMA PLBonus BGCNajman chciał byłego rywala na swojej gali, ale… ten odmówił! “Nie byłem zainteresowany ofertą”

Najman chciał byłego rywala na swojej gali, ale… ten odmówił! “Nie byłem zainteresowany ofertą”

Foto: FAME MMA

Marcin Najman chciał byłego rywala na swojej gali MMA-VIP! Impreza organizowana przez “El Testosterona” odbędzie się 13 lutego i to właśnie na niej Najman ma zakończyć sportową karierę.

Jego ostatnim przeciwnikiem ma być popularny Youtuber Szymon Wrzesień, znany w sieci jako “Taxi Złotówa’. Najman oczywiście jest wielkim faworytem tego pojedynku, co nie może dziwić, bowiem sam sobie tego rywala wybrał.

Ale kto jeszcze wystąpi na jego gali MMA-VIP?

Najman chciał byłego rywala na swojej gali, ale… ten odmówił! “Nie byłem zainteresowany ofertą”

Propozycję walki na gali MMA-VIP zdradził ostatnio Bonus BGC. Były rywal Marcina Najmana, z którym walczył na jednej z gal FAME MMA, gdzie przegrał przez TKO w pierwszej rundzie.

Piotr Witczak bo tak nazywa się “Bonus BGC” w marcu miał wystąpić na gali Celtic Gladiator w Bełchatowie. Tam miał zmierzyć się z Anglikiem Johnem Painterem.

Brytyjczyk ma na koncie 13 walk, z których wygrał tylko jedną (dane według serwisu Tapology). Od 2014 roku pozostaje jednak bez zwycięstwa. Jego walki kończą się zazwyczaj po kilkunastu sekundach. Painter w przeszłości występował już w Celtic Gladiator. Kilka lat temu błyskawicznie znokautował go Tomasz Czerwiński.

Występ na gali MMA-VIP jednak w porównaniu z walką na Celtic Gladiator 14 nie wzbudził w Bonusie BGC zainteresowania.

Witczak tak pisał w mediach społecznościowych:

“To była forma życia i Anglik nie miałby łatwej przeprawy . Szkoda ze tak wyszło tydzień przed galą dowiedziałem się ze odwołana . Z tego miejsca pozdrawiam Bełchatów gdzie miałem zawalczyć . Co się odwlecze to nie uciecze . W tym roku na pewno zawalczę.

PS. odmówiłem walki na Gali Najmana dzwonił ale nie byłem zainteresowany ofertą.” – napisał na Facebooku.

Pandemia zjebała wszystko . Na początku roku 2019 zamknąłem się w piwnicy na kilka miesięcy i trenowałem 2 razy dziennie…

Posted by BONUS BGC on Saturday, January 2, 2021

Poniżej aktualna rozpiska wydarzenia:

1.Fit Dzik vs. Adrian Cios (mma)
2.Marcin Rekowski vs. Patryk Kowoll (mma)
3.Przemysław Opalach vs. TBA (mma)
4.TBA vs. TBA (K1)
5.TBA vs. TBA (mma)
6.Ewa Piątkowska vs. TBA (mma)
7.Najman vs. Złotowa (mma)

Zobacz także:

Bonus BGC podsumował rok 2020: Miałem zadebiutować w zawodowstwie na gali, gdzie zaczynał Conor McGregor

Pamiętacie jeszcze Bonusa BGC? Pochodzący z Wrześni celebryta, raper i zawodnik MMA podsumował rok 2020. Z jego perspektywy wszystkie plany sportowe popsuła pandemia koronawirusa SARS-CoV-2.

Zawodnik UFC o walce Błachowicz vs Adesanya: Dla mnie lepiej, jak Israel wygra

Pojedynek o mistrzowski pas wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz vs Israel Adesanya już teraz budzi mnóstwo emocji. Wydaje się, że większość świata związanego ze sportami walki pragnie zwycięstwa Polaka. Ale zdarzają się i takie głosy, które wskazują na Nigeryjczyka.