MMA PLFENNajman atakuje Pawła Jóźwiaka: On nie chce walczyć tylko poszpanować przed dziewczynami

Najman atakuje Pawła Jóźwiaka: On nie chce walczyć tylko poszpanować przed dziewczynami

Marcin Najman atakuje prezesa FEN Pawła Jóźwiaka i nazywa go jedynie “statystą” w drugiej największej sportowej organizacji MMA w Polsce oraz sugeruje, że ten walki z nim tak naprawdę w ogóle nie chce.

Najman atakuje Pawła Jóźwiaka

Zdaniem Najmana, Paweł Jóźwiak chce tylko poszpanować przed dziewczynami walką z “El Testosteronem”, co w oczach wielu niewiast przedłuża jego męskość.

Najman atakuje Pawła Jóźwiaka: On nie chce walczyć tylko poszpanować przed dziewczynami

Choć Paweł Jóźwiak jest przekonany, że do jego walki z Marcinem Najmanem dojdzie w 2022 roku, to “El Testosteron” studzi te nastroje i w najnowszym filmie opublikowanym na YouTube zapewnia, że Jóźwiakowi w ogóle nie chodzi o tę sportową konfrontację:

“Postanowiłem odnieść się raz a porządnie do tego tematu. Paweł Jóźwiak już wielokrotnie od miesięcy zapowiada naszą walkę. Zapewnia, że bardzo chce tej walki, że jest odważny, że na pewno wygra. Nie wierzcie mu. Jemu chodzi tylko wyłącznie o to, by poszpanować przed dziewczynami, żeby narobić sobie fejmu, zwiększyć zainteresowanie swoimi galami. Jemu w ogóle nie chodzi o walki. Jak doskonale pamiętacie przybił się do tej naszej walki oficjalnie na Twitterze, a już dzień później dostał za to burę od swoich zwierzchników. Przyszedł do mnie i walkę odwołał…”

Cała wypowiedź Najmana do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Pięściarz kontra włodarz czołowej polskiej organizacji MMA na gali REVOLTA

Na gali REVOLTA, która odbędzie się 8 stycznia w Tczewie dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się pojedynku! W oktagonie staną naprzeciwko siebie pięściarz oraz włodarz jednej z czołowych polskich federacji MMA. Mowa o Przemysławie Opalachu oraz Filipie Bątkowskim.

Robert Ruchała ocenia szanse Gamrota w walce z Ferreirą na UFC. Jest pewny co do jednego!

Nowa wschodząca gwiazda Federacji KSW Robert Ruchałą ocenia szanse Mateusza Gamrota, który w najbliższej walce zmierzy się z Diego Ferreirą na najbliższej gali UFC w Las Vegas. Starcie Polaka z Brazylijczykiem odbędzie się w sobotę 18 grudnia i może być dla “Gamera” przepustką do czołowej piętnastki wagi lekkiej UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis