MMA PLFreak FightNajdziwniejsze zestawienie w historii freak fightów! Dziadek i wnuczek zmierzyli się z…kobietą! [WIDEO]

Najdziwniejsze zestawienie w historii freak fightów! Dziadek i wnuczek zmierzyli się z…kobietą! [WIDEO]

Takiej walki w freakowym MMA jeszcze nie było. Organizacje Epic Fighting Championship już kompletnie ponosi fantazja. Co warto zaznaczyć pojedynek ten i cała gala cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Na samym YouTubie ma już ponad 700 tysięcy wyświetleń.

Dziadek

Po jednej stronie klatki zameldował się 75-letni Władimir Spartak i jego 18-letni wnuk Big Igibob. Obaj zmierzyli się z Julia Miszko, która określana jest jako ”chłopczyca”. Co ciekawe najbardziej aktywnym w tym pojedynku był 75-letni Spartak.

Walka zakończyła się ostatecznie po całym dystansie. Poziom był tu mizerny, a Władimir i Big bardziej straszyli przeciwniczkę swoimi tatuażami, a nie mocnymi ciosami.

Ostatecznie ogłoszono remis, jednak jest to dość dyskusyjna decyzja. Wydaje się, że to ”chłopczyca” pokazała więcej i zasłużyła na zwycięstwo.

Cały pojedynek zobaczycie pod 15 minuty:

Zobacz także:

Soldić coraz bardziej myśli o UFC: Chcę przetestować siebie w USA, bo tam jest liga mistrzów! Co wy na to?

Roberto Soldić (20-3) ma już w kontrakcie z KSW tylko jeden pojedynek. Reprezentant Chorwacji coraz częściej wspomina o sprawdzeniu się w największej organizacji na świecie. ”RoboCop” to jedna z największych gwiazd w historii polskiej organizacji.

Jan Błachowicz o Denisie Załęckim: No nie jest to sportowe zachowanie! Zaskoczeni?

Jan Błachowicz (28-9) w rozmowie z portalem mymma.pl został zapytany o Denisa Załęckiego. Trzeba przyznać, że o ”Bad Boyu” było ostatnio bardzo głośno. Było to spowodowane jego mocnym konfliktem z Alanem Kwiecińskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis