MMA PLNagrody MMA.PLNagrody MMA.pl 2021 POLSKA: Poddanie Roku – Sebastian Przybysz broni pasa odwrotnym trójkątem! [WIDEO]

Nagrody MMA.pl 2021 POLSKA: Poddanie Roku – Sebastian Przybysz broni pasa odwrotnym trójkątem! [WIDEO]

Nagrody MMA.pl 2021 POLSKA: Poddanie Roku

Sebastian Przybysz zaliczył bardzo udany rok. Najpierw zdobył pas wagi koguciej a następnie go obronił I to naprawdę efektownie.

Poddanie Roku

W pierwszej obronie tytułu rywalem “Sebicia” został Bruno Augusto dos Santos. Brazylijczyk stawiał opór mistrzowi. W stójce oglądaliśmy interesujące wymiany, obaj zawodnicy inicjowali też akcje partetowe.

Dos Santos obalił nawet Przybysza w trzeciej rundzie, lecz okazało się, że był to początek końca pretendenta. Czempion poddał bowiem rywala odwrotnym trójkątem. Z początku technika wydawała się niepozorna. Uścisk Przybysza był jednak na tyle mocny, że Brazylijczyk musiał w końcu odklepać

Sebastian Przybysz – Poddanie Roku (od 2:08):

Poddanie rywala z pleców jest zawsze bardzo efektownym sposobem na zakończenie pojedynku i tak było również tym razem.

Zobacz także:

Gamrot o dopingu: To ciężki temat, każde słowo może być użyte przeciwko Tobie!

Doping w świecie sportów walki to problem, który od wielu lat towarzyszy profesjonalistom, ale również amatorom. Zawodnicy używają dodatkowego wspomagania dla uzyskania lepszych wyników, głównie fizycznych. Czy kiedyś uda się całkowicie zwalczyć tę bolączkę?

Ktoś mówił o rekordach? Zawodnik postanowił, że stoczy dwie walki w jednym tygodniu!

Mieliśmy już przypadki zawodników którzy toczyli kilka walk w miesiącu, Mateuszowi Murańskiemu udało się nawet stoczyć dwa starcia jednego dnia. Jeśli jednak mowa o sportowcach, to Michal Plesnik wyrasta nam na rekordzistę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis